Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Модуль «Інтелектуальний капітал» в програмі Executive HRM

Як ви думаєте, що сьогодні найцінніше? Правильно. Люди, їх знання, їх досвід, їх автентичність – все, що вони привносять в компанії. Тому сьогодні пріоритетною стає «економіка знань». Цьому був присвячений черговий модуль програми ExecutiveHRM «Інтелектуальний капітал», який відбувся 14 травня. Авторка модуля і його тренер – Оксана Сєдашова.

Інтелектуальний капітал – це все, що належить до сфери нематеріальних активів компанії чи організації, і що може принести економічний ефект. Особливу роль в цій сфері грає KnowledgeManagement - управління знаннями та розвитком персоналу, а також кар’єрний менеджмент. Всі ці питання розглядались на модулі. І ми щасливі, що представники українського бізнесу, які вчяться на програмі, вже готові до того, щоб зрозуміти, як утримувати персонал в компанії, як його розвивати, як утримувати знання всередині компанії («пам'ять компанії») – для того, щоб підприємство було успішним і для нього були доступні нові вектори розвитку та масштабування.

ExecutiveHRM – програма для власників бізнесу та директорів, які бажають навчитися управляти персоналом. На новий набір програми можна зареєструватись тут: https://bs.krok.edu.ua/lp/executive-hrm/ Старт навчання наступної групи в жовтні 2021 року.