Міжнародна сертифікація Unicert в KROK Business School

Кожен сертифікат можна перевірити на валідність по запиту.

KROK Business School успішно пройшла акредитацію Unicert німецького сертифікаційного органу DAkkS, який займається корпоративною та індивідуальною сертифікацією. Unicert входить в сімейство Universal GmbH, має акредитацію DAkkS, що визнана в усьому світі.

Оцінка програм KROK Business School проводилася міжнародними експертами на принципах незалежності та об'єктивності.

Тепер випускники програм, які підтвердили рівень знань та успішно склали міжнародний сертифікаційний іспит, можуть стати володарями сертифікатів:

• Professional in General Management (PGM)
  • Professional in Human Resource Management (PHRM)
  • Professional in Creativity (PC)
  • Professional in Lean Production (PLP)

Міжнародна сертифікація дає величезну перевагу для розвитку кар'єри фахівців на національному та глобальному ринку праці, для організацій, оскільки перевірка знань і підтвердження навичок співробітників значно піднімає рівень якості виконуваних робіт, що сприяє збільшенню ефективності і зростання бізнесу.