Чергова група Lean-експертів завершила навчання

2-3 березня 2019 року в Бізнес Школі КРОК пройшов третій модуль, що завершив навчальну Програму підготовки до іспиту "Зелений пояс (CGBL®) з Lean IIBLC® - "Прагнення до досконалості". Учасники програми детально вивчили теоретично й на практиці такі теми, як "Загальне управління якістю", "Основи управління змінами","Методика 6 Сигм для управління якістю","Командоутворення","Методологія поліпшення DMAIC", "Система підтримки" і "Побудова системи підтримки". По закінченню модуля був проведений пробний іспит, за результатами якого учасники отримали зворотний зв'язок та рекомендації від викладача програми Романа Романцова.

16 березня учасники програми знову зберуться в Бізнес Школі КРОК, щоб здати іспит на підтвердження міжнародної сертифікації рівня Зелений пояс (CGBL®) з Lean IIBLC®.

Наразі відкрито набір до наступної групи програми підготовки до сертифікації CGBL® - старт занять з 20 квітня. Подавайте заявки, щоб отримати й систематизувати знання з Лін і зробити свій внесок щодо імплементації принципів Ощадливого Виробництва в підприємства і організації України!