Бізнес Школа КРОК – партнер конкурсу MC.today «Топ відважних підприємців»

Онлайн-медіа MC.today спільно з Бізнес Школою КРОК, програмою КУБ - «Країна успішного бізнесу» від «ПриватБанку» та компанією Mastercard Україна запускають конкурс «Топ відважних підприємців: Київ».

З 06 вересня 2021 року почався збір заявок на участь у конкурсі «Топ відважних підприємців: Київ». Подати заявку може кожен підприємець, у якого є чинний бізнес, зареєстрований у Київській області.

Заповнити анкету на участь можна за посиланням https://specials.mc.today/kyiv/ukr. Заявки приймаються до 04 жовтня 2021 року включно.

З 02 листопада 2021 року на сайті MC.today стартує народне голосування за 50 учасників, обраних редакцією. Фіналістів конкурсу визначать на основі результатів читацького голосування, оцінок журі й оцінок редакції.

Переможця організатори оголосять до 22 грудня 2021 року.

Один з учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить у список 50 підприємців Києва, матиме можливість виграти Гран-прі від Бізнес-школи КРОК – навчання за програмою Mini MBA.

За підсумками читацького голосування, оцінювання редакції і журі переможці отримають гранти на навчання від Бізнес-школи КРОК.

У журі конкурсу «Топ відважних підприємців: Київ»:

• Євген Заіграєв, керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами у «ПриватБанку»
  • Анна Онищенко, віце-президентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові
  • Анна Дерев'янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації
  • Оксана Середюк, співвласниця мережі ресторанів Mafia, Casta, Georgia, BAO і NĂM
  • Наталія Карпенчук-Конопатська, президентка Жіночої ділової палати України
  • Юрій Дмитрієв, голова ради Young Business Club, власник Dmitriev company, DS8.design, Dmitriev sound
  • Роман Бабицький, засновник інвестиційної компанії Babitskyi Investment, голова ради з питань іноземних інвестицій та економічного розвитку України
  • Дмитро Томчук, засновник інвестиційного фонду FISON
  • Марина Авдєєва, підприємниця, співвласниця СК «Арсенал Страхування»
  • Петро Синегуб, співзасновник міжнародної бізнес-спільноти Board, власник групи компаній «Мир весов»

Інформаційні партнери конкурсу: ЕВА (Європейська Бізнес Асоціація), Young Business Club, бізнес-спільнота Board, Жіноча ділова палата України, бізнес-клуб КМБ, Національна платформа МСБ, онлайн-платформа CASES

Довідка:

«Топ відважних підприємців: Київ» проводиться в межах проєкту «Відважні українські підприємці». 2019 року «ПриватБанк» та MC.today запустили серію конкурсів «Відважні українські підприємці», щоб підтримати сміливих і таких, що надихають, підприємців з регіонів.

З липня 2019 року пройшли 4 конкурси: для Львова, Харкова, Одеси та Дніпра.

Статті проєкту прочитали 400 000 осіб.

Заявки на участь подали 500 осіб.

Охоплення в кожного із проєктів - 1 млн.

Онлайн-медіа MC.today – видання для тих, хто створює, для активних, вдумливих людей про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. На сайті понад 1 500 000 переглядів на місяць.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в конкурсі!