Management
Your
Ambitions

Чат-революція вже скоро. Ключові спікери ChatBot Conference

 

Перша в Україні конференція на тему чат-ботів у бізнесі відбудеться уже 29 березня, отже саме час розповісти, чим будемо дивувати гостей конференції - ключові спікери та активності на ChatBot Conference.

Девід Пічсенмейстер - засновник Oratio (платформи для створення ботів зі штаб-квартирою у Відні), підприємець і розробник ПЗ; організатор ділових зустрічей на тему чат-ботів в Австрії. Керує бізнес-інкубатором Lemmings I/O і першим у Європі розробником чат-ботів ELEVATE Accelerator.

Тема його виступу - "Тренди чат-ботів у 2017 році". Ключові моменти виступу:

  • принцип роботи Oratio: поєднання особистого та автоматизованого спілкування, клієнтські кейси;

  • тренди в індустрії: чат-боти замініють додатки;

  • діалоговий інтерфейс: кейси Alexa від Amazon, Siri і Google Home;

  • боти в групових чатах і знахідки ботів в різних месенджерах;

  • людський контроль чат-ботів та обслуговування клієнтів.

Юлія Гусєва - керівник "Чат-онлайн" "ПриватБанку". Юлія розповість, як працюють боти найбільшого банку України.

Тема виступу: "Боти у "ПриватБанку". Жива статистика".

Онлайн-чат "ПриватБанку" - це безкоштовна послуга, призначена для швидкого та повного інформування клієнтів, розв'язання проблемних ситуацій, консультації з різних питань і т. д., яка працює 24 години на добу. Щоб досягти високої якості клієнтської підтримки, "ПриватБанк" використовує чат-ботів.

На конференції представник "ПриватБанку" розповість, які саме функції виконують віртуальні співрозмовники і як це допомагає банку економити величезні кошти на зарплаті співробітникам. Учасники конференції дізнаються, скільки у "ПриватБанку" ботів, а також як вони працюють (статистика, цифри, цікаві факти).

Свою доповідь Юлія презентуватиме разом з головним ботобудівельником "ПриватБанку" Павлом Чишком, який також проведе всім бажаючим ексклюзивний майстер-клас "Створи свого чат-бота за 15 хвилин". Експерт "ПриватБанку" навчить учасників розробляти бота-продавця для Viber/Telegram/Facebook Messenger, використовуючи платформу Corezoid. Буквально за 20 хвилин усі учасники зможуть освоїти базові навички проектування функціональних ботів!

Кір Келевра - експерт у сфері криптовалют, СЕО bitup.io, біткоін-максималіст, криптотрейдер, фахівець в області ціноутворення криптовалют.

Тема спікера: "Бар'єри у використанні алгоритмічної торгівлі криптовалютами".

На ChatBot Conference глава bitup.io розповість, як використовувати інтелектуальні сервіси для отримання прибутку в криптовалюті Bitcoin.

Основні тези доповіді:

  • Макроекономічний огляд ринку криптотрейдинга.

  • Популярні криптобіржі і що з ними не так.

  • Огляд інструментарію та проблеми інтеграції.

  • Висновки і особистий досвід.

Все про чат-боти і навіть більше зможете дізнатися вже 29 березня на ChatBot Conference в БЦ "Парус". Давайте робити чат-революцію разом!

Реєстрація на сайті.