Management
Your
Ambitions

Відгуки випускників | Бізнес-школа КРОК

Відгуки випускників ✅ Бізнес школа КРОК


Спасибі BSK за надану можливість навчатися в SMBS, яка має цікаву історію, свою культуру і свою програму навчання MBA.

В'ячеслав Панасюк
ФОП «Панасюк В'ячеслав Віталійович» 

Безумовно, швейцарський диплом буде корисним для моєї майбутньої практики та кар'єрного зростання.

Ірина Никорак
ТОВ «К.А.Н. Девелопмент», юрисконсульт

Участь в програмі SMBS дозволила проаналізувати основні функції та концепції менеджменту. Самостійне опрацювання матеріалу дуже ефективно поєднувалася з тестовими завданнями, що дало змогу краще закріпити вивчену тему. Навантаження з вивчення матеріалів було розподілене плавно на весь курс, і це дало можливість опанувати матеріал без авралів.

Руслан Тихонюк
ТОВ «Куб Газ», заступник генерального директора з ІТ

Компанія, в якій я працюю, має партнерські відносини з європейськими компаніями та спільні проекти, і наявність європейського диплома дає мені можливість керувати цими проектами. Також розглядаю можливість працевлаштування у Європі, де європейський диплом, безумовно, стане в нагоді. Формат зручний і гнучкий, і враження про Програму SMBS глибоко позитивне.

Андрій Семенюк
ТОВ «Маркет Юніверсал ЛТД», директор з ІТ

Ступінь МВА Програми SMBS дозволяє підвищити свою цінність на все більш тісному ринку праці, дає можливість участі в глобальних проектах. Навчальний матеріал був наданий у лаконічній і зручній формі. Ну і звичайно, доступна вартість програми відіграє свою позитивну роль у формуванні якісної бізнес-еліти України.

Єгор Постолов
ТОВ «Рор - Ритейл», директор