Management
Your
Ambitions

Тонкощі і граблі менеджменту. Командно-рольові розстановки або чому правила і закони не працюють?

29 квітня в 19-30 у нас є привід обмінятися думками, подискутувати і навіть влаштувати справжні дебати. Чекаємо Вас в Smart Cafe Bibliotech, вул. Саксаганського, 120, м. Київ


Дискусійний клуб BSK запрошує в Smart cafe Bibliotech

Тренер: Мельник Людмила 

  • експерт зовнішніх і внутрішньокорпоративних комунікацій (переговори, продажі, конфлікти, вплив на співрозмовника, управління персоналом)
  • бізнес-тренер з 17-річним досвідом, більше 600 корпоративних проектів
  • автор 5-ти книг про комунікації в бізнесі, в тому числі «Рольові ігри на роботі. Про що не пишуть у трудовій книжці»

 

 

Нам відомі закони менеджменту і правила мотивації. І вони, в цілому, працюють. Але чомусь частенько дають збої. Чому? Тому що вони розраховані на середньостатистичних управлінців, керівних середньостатистичними підлеглими. Поправка на людський фактор іноді сильно змінює правила.

Тому наш майстер-клас про командно-рольових розстановках - про реальні і таких різних особистостях та їх взаємодію. Про те, як вибудувати ефективне управління, досягати високих цілей і синергії в командах без конфліктів і вигорання.

  •  Ви познайомитеся з інноваційним, ефективним і легким у застосуванні інструментом, що дозволяє визначити зону максимальної ефективності будь-якого співробітника і формувати результативні команди.
  • Ви дізнаєтеся, яка Ваша функціональна і психологічна роль і яка команда Вам потрібна. Ви навчитеся рольової діагностиці та дізнаєтеся тонкощі управління підлеглими в різних ролях.
  • Ми розглянемо 6 психо-функціональних ролей і 9 психологічних.

Алгоритм проведення зустрічі передбачає презентацію та дебати.

Під час дебатів учасники зможуть розглянути запропоновану концепцію, обговорити підходи і відстояти свою думку. Вами буде отриманий корисний досвід участі в дебатах, як у формі комунікації з розумінням принципів і правил проведення дебатів. Кожен учасник випробує отримані знання у форматі реальних дебатів.   

Вартість за участь у заході, згідно тарифів закладу, становить 84 грн. Кава і чай входить у вартість. Приходьте з друзями!

реєстрація