Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Відгуки

«Университет КРОК с его преподавателями и традициями, для меня - эталон современного отечественного бизнес-образования. Техническая направленность ВУЗа систематизирует мышление слушателей; атмосфера равенства, открытости и отсутствия стереотипов раскрывают как участников программы, так и преподавателей. Идеальная среда для роста лидеров и людей свободных.

Сложилось так, что проходил обучение в ряде ВУЗов: как отечественных, так и за рубежом. Везде по-своему было интересно; но если задаю себе вопрос что бы хотел повторить: то ответ однозначный – учебу в КРОКе) Программа обучения постоянно совершенствуется передовыми бизнес-технологиями, которые реально адаптированы к условиям нашего рынка.

Рекомендовал своим друзьям, родственникам, коллегам по работе. Все остались довольны обучением: ведь раскрылись как личности, сформировались как специалисты, сдружились с одногруппниками и преподавателями, у всех в последствии сложилось с карьерой и деловыми связями. Более того: все продолжают сотрудничество с КРОКом и после обучения.

Это значительно больше, чем просто учебный процесс – это переходит в постоянный личный рост и клубную дружбу!  Присоединяйтесь!»

Юрий Черненко – директор по развитию бизнеса группы компаний 5х

 

Усім дякую за вміння донести найважливішу і найпотрібнішу інформацію в дуже інтерактивній формі, за гарний настрій, за зміну ставлення до системи освіти, за нові погляди і переоцінку цінностей. Я обов'язково зароблю свій перший мільйон і запрошу всіх на барбекю! 

Федорова Аліна
Trade marketing Manager 
Reckitt Benckiser Household and Healthcare Ukraine

 


Велика вдячність викладацькому складу Міні - МВА за навчання та надання максимуму цікавих і пізнавальних лекцій.
З найкращими побажаннями!  

Борута Ігор
Підприємець 

 


Дякую за нові знання та оновлення старих. Приємні, досвідчені викладачі мають серйозний практичний досвід! Цікаві заняття! Упевнений це все знадобиться в кар'єрному, фінансовому зростанні!  

Горілик Олександр
Підприємець 

 

Дякую за нові знання, компетенції і добре проведений час.

Гущенко Нікіта
Менеджер ТОВ Інтертелеком

 

Велика вдячність за знання, знайомства і нові можливості свого професійного розвитку. 

Чайковський Сергій
Підприємець 

 

Дякую за чудовий курс персональної ефективності. Успіхів у всіх починаннях!  

Мельник Михайло
Менеджер ТОВ Інтерпроект

 

Сталося диво! Я зрозуміла, що вчитися може бути не тільки корисно, але і дуже цікаво! Велика подяка викладачам за індивідуальний підхід, вміння донести свої знання вищого рангу до умів простих «бізнес-менів» і «бізнес-вумен». За професіоналізм вищого рівня!

Ричко О.А.
ТОВ « Комплекс Інженерінг»
Менеджер проекту

 

Навчалася разом із підлеглою співробітницею. Після навчання очевидні результати її роботи, розуміння бізнес-процесів покращилося. З'явилося бажання досягати результату і бути продуктивною. Бачу мої особисті досягнення після проходження навчання, стала більш толерантною та лояльною в бізнесі. завдяки конструктивному підходу до завдань збільшився прибуток. Час стала використовувати більш ефективно. Дуже вдячна команді Бізнес Школи. Високий професійний склад викладачів надихає на саморозвиток їхнім персональним прикладом.

Борута М.В.
ТОВ «Екторнет Україна IX»
Генеральний директор

 

Дуже сподобалося - професійно, якісно, лаконічно. Знання-найкраща інвестиція. Дякуємо за знання, приємну атмосферу, професійних викладачів.

Яцко Наталія
ТОВ «Ей Ай Біс»
Керівник навчального центру

 

Велика подяка команді викладачів Бізнес Школи КРОК за «поштовх» і шлях за яким я піду далі. Дуже все сподобалося! Буду рекомендувати Вас всім свої друзям і колегам.

Олейнік О.О.
ТОВ « Ксерокс України»
Менеджер

 

Дякуємо за отриманий досвід і знання! Думки склалися в красиву картинку і з'явилося безліч нових ідей! Всього Вам доброго! Ви робите добру справу!

Вертейко Д.Ю.
ТОВ «Джиміні»
Заступник директора

 

Дякуємо за знання, емоції, внесок у наш розвиток. Бажаю всім використовувати отримані знання на практиці і згадувати один-одного через багато років! Нехай всі цілі будуть досягнуті! Успіху Вам і багато вдячних студентів!

Арбузова О.В.
ПуАТ «Фідобанк»
Керівник Контакт - центру»