Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Sustainability Center - Центр цілей сталого розвитку

Практики сталого бізнесу

Бізнес Школа КРОК приєдналася  і є  членом PRME з 2018 року  і підтримує принципи відповідальної менеджмент освіти. Програми та курси розробляються у відповідності до вимог світових організацій з навчання менеджменту і орієнтовані на підвищення рівня корпоративної відповідальності та впровадження принципів сталості в управлінні бізнесами.

Розробляючи програми для дорослих людей, менеджерів, фахівців, підприємців, керівників різних рівнів, ми виходимо з розуміння сучасних трансформаційних процесів, що відбуваються в світі, впровадження нових технологій і третього важливого чинника - глобалізації бізнесу. Виходячи з впливу цих чинників, особливу увагу в навчанні та діяльності бізнес-школи ми присвячуємо корпоративній соціальній відповідальності бізнесу та впровадженням принципів сталості. 

У січні 2024 року Бізнес школа КРОК вперше відзвітувала в UNPRME про дотримання принципів відповідальної менеджмент освіти в нашій школі у 2021-2022 рр. Звіт Бізнес Школи КРОК - це про нашу увагу та відповідальність до Ініціативи Об'єднаних Націй – досягнення цілей сталого розвитку через відповідальну управлінську освіту (UNPRME). 

детальніше