Захист дипломних робіт МВА 2023

Літо в Бізнес Школа КРОК - BSK - пора захисту магістерських робіт здобувачів програм МВА. 25-26 липня 2023 року відбувся захист дипломних робіт наших талановитих студентів з MBA програм. 11 власників бізнесу та топ-менеджерів з прекрасними знаннями, розумінням всієї архітектури бізнесу, вмінням розвивати бізнес у найскладніших умовах, пропонувати нові стратегії та створювати інновації презентували свої роботи.

Попри всі загрози, повітряні тривоги та безсоння вночі, були представлені проєкти на такі теми:

• Відкриття тематичних кав'ярень в Одесі, бо аналіз ринку показав: українці п'ють каву навіть під час масованих обстрілів.
  • Розвиток складської логістики, оскільки цифри руйнувань цієї інфраструктури шалені, на жаль.
  • Організації бізнесу у сфері надання послуг шлюбними агенціями, бо Інститут дослідження мозку каже, що 1 з6 шлюбів починається в мережі:))
  • Стратегії розвитку МСБ в умовах війни, бо всі попередні алгоритми з 24.02.22 пішли шкереберть.
  • Розвиток дистрибуції промислового холодильного обладнання, бо не дивлячись на всі жахи, український бізнес за розвиток екологічно чистих технологій.
  • Вихід нової ТМ на ринок екоснеків, так. снеки можуть бути корисними, бо ми українці навіть в укриттях хочемо здорового харчування.
  • Стратегії підвищення ефективності проведення сейсморозвідувальних робіт на Західній Україні" для забезпечення енергетичної безпеки нашої країни.
  • Оптимізація роботи відділу інформаційних технологій під час воєнних дій в умовах обмеження по ресурсах, бо рівень доступності та працездатності інфраструктури впливає на якість обслуговування пацієнтів.
  • Концепція розвитку нового профіт центру на базі стоматологічної клініки для розвитку та покращення якості стоматологічної допомоги.
  • Впровадження гнучких методологій ведення проєктів, що відповідає світовим трендам.
  • Розробка та втілення стратегії масштабування компанії, що працює на ринку будівельних матеріалів, бо руйнування інфраструктури потребуватиме негайного відновлення.

Здобувачі магістерського ступеня «Бізнес адміністрування» презентуючи свої інноваційні проєкти, продемонстрували, що вони готові до зростання навіть у складних умовах макро- та мікросередовища та воєнного стану.

Кожен здобувач МВА пройшов нелегкий шлях до захисту, попри всі виклики та перешкоди. Але ми впевнені, що ця талановита когорта стане новими лідерами бізнесу України.

Бажаємо всім нашим випускникам найкращих результатів у професійній діяльності та успішного втілення в життя амбітних проєктів. Ми впевнені, що здобуті знання та навички принесуть кожному володарю ступеня МВА значні досягнення у сфері управління!

А ще нагадуємо, що набір на магістерські програми в Бізнес Школі КРОК триває! Вже 15 серпня о 16:00 відбудеться день відкритих дверей до бізнесу Школи КРОК. Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше про магістерські програми MBA, Міні MBA, Медіацію та вирішення конфліктів, а також Менеджмент проєктів та процесів. Буде захоплююче! Не пропустіть цю можливість!