Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Всупереч війні. Жіноча сила Луганщини

Оксана Сєдашова, доцентка Бізнес Школи КРОК, міжнародна Амбасадорка з креативності в Україні взяла учать у якості запрошеної спікерки у форумі для жінок-підприємиць Луганщини, які перемістили свій бізнес або планують відновитися “Всупереч війні. Жіноча сила Луганщини”. Подія відбулася в Києві 5-6 квітня 2024 року.

Форум “Всупереч війні. Жіноча сила Луганщини” має на меті об’єднати жінок, надати їм підтримку та інструменти для розвитку бізнесу навіть у важкі часи війни. Ініціатором та організатором Форуму є громадська організація “Фундація Зростай” за підтримки Центру Міжнародного Приватного Підприємництва (СIPE).

Протягом форуму жінки-підприємниці занурювались у ключові теми - підприємництво, лідерство, відновлення та можливості в умовах війни і за два дні у колі однодумців отримали нові знання, натхнення, впевненість розвивати свої бізнеси та орієнтацію на пошук нових можливостей.

Оксана Сєдашова виступила з темою «Психологія креативного мислення. Життєстійкість», розказавши про те, як:

  • навчитись бути життєстійкими

  • з’ясувати, які думки зменшують впевненість та знищують опори всередині себе

  • сформувати адекватне сприйняття проблем та навчитись їх ефективно формулювати

  • активувати власний креативний потенціал для вирішення проблем.

Чудово, коли жінки об’єднуються у спільноти та безпечному колі отримують підтримку, якісні практико-орієнтовані знання для розвитку бізнесів. Бізнес Школа КРОК підтримує подібні ініціативи та робить свій внесок у розвиток малого та середнього підприємництва, а також жіночого підприємництва та лідерства, зокрема з регіонів, постраждалих від окупації російських загарбників.

Фото: Юрій Верес