Всесвітній тиждень креативності та інновацій в Бізнес Школі КРОК

У 2020 році Бізнес Школа КРОК, єдина організація в Україні, підтримала офіційну ініціативу ООН з проведення Всесвітнього тижня креативності та інновацій - #WCIW, що стартує щорічно 15 квітня, в день народження Леонардо да Вінчі, організувавши ряд навчальних заходів на тему креативності. Введення карантину не змінило наші плани і ми провели Тиждень креативності онлайн, що дозволило охопити більшу кількість учасників!

Тиждень креативності у Бізнес Школе КРОК в цифрах і фактах:

• Тривалість 6 днів;
  • 15 експертів провели 13 семінарів та майстер-класів;
  • 1 потужна панельна дискусія з 30 учасниками;
  • понад 100 учасників з різних регіонів України;
  • 2 зарубіжних експерта з США і Великобританії.

Тиждень креативності складалася з тематичних днів: LeadershipDay, Thinkers Day, The Real Creators Day, Business Day, Storytelling Day і Experimental Day. Практично щодня в період з 10 по 17квітня бажаючі відвідували від 1 до 4 подій.

Найяскравішими подіями Тижня креативності стали:

• панельна дискуссія «Чи є життя після стратеги або Інновації в бізнесі», в якій взяв участь спеціальний гість Денис Шемякін, директор команди підтримки реформ Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарстваУкраіни, викладачі Бізнес Школи КРОК і запрошені експерти;
  • 8-годинний модуль програми Certified Creativity Professional «Креативне лідерство і активація креативного потенціалу команди» від експерта по креативності Бізнес Школи КРОК Оксани Седашовой
  • відеозвернення до українців з нагоди святкування Всесвітнього тижня креативності та інновацій від американської дослідниці креативності, керівника Creativity Potential Institute - Dr. Marta Davidovich Ockuly;
  • майстер-клас Британського експерта з креативності Jonathan Moss.

Бізнес Школа КРОК пишається тим, що її команді вдалося зібрати потужну команду експертів по креативності не тільки національного, а й міжнародного рівня. Ми об'єднали навколо ідеї розвитку креативного мислення багато людей різних професій, надихаючи їх на позитивні зміни, на розкриття їх креативного потенціалу. Ми сподіваємося, що знання та інформація, отримані учасниками будуть використані для вирішення глобальних проблем і досягнення цілей сталого розвитку.

Для тих, хто бажає дізнатися про свій потенціал, ставши фахівцем в сфері розвитку креативного мислення, ми запрошуємо на навчання за програмою Certified Creativity Рrofessional - єдину в Україні комплексну програму по креативності, по закінченні якої учасники отримують міжнародний сертифікат UniCert.На цій програмі варто вчитися, тому що ви:

• навчитеся на практиці найкращим стратегіям і методам креативності під керівництвом кращих в Україні наставників з креативності;
  • досконало зрозумієте, як працює креативність в реальності і які результати вона може принести для успішності підприємства;
  • трансформуєте свої переконання, розвинете креативні здібності і отримаєте декілька відмінних ідей для своїх проектів - отримаєте готові рішення.

Наразі Програма Certified Creativity Рrofessional пропонується і в онлайн форматі і відбудеться з 4 по 29 липня 2020 року. Реєстрація відкрита, не зволікайте, щоб стати більш креативним всього за один місяць - реєструйтеся.

Для шанувальників офлайн формату - відкрита реєстрація на осінній набір програми, яка стартуватиме 12 вересня - встигніть забронювати свої місця.

#IAmCreative