Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Вітаємо випускників програми Executive HRM!

Вітаємо перших випускників програми Executive HRM, які успішно склали міжнародний кваліфікаційний іспит та отримали сертифікацію UniСert.

Executive HRM - це навчальна програма для підприємців, власників малого та середнього бізнесу. Протягом двох місяців інтенсивного навчання учасники програми опановували такі теми як корпоративна культура, стратегія HR, емоційний інтелект та лідерство, інтелектуальний капітал компанії, digital HR, мотивація персоналу, управління змінами в організації та проектний менеджмент. Всі модулі викладають висококваліфіковані тренери-практики.

Слухачі програми отримують найбільш сучасні інструменти управління людьми в компаніях. В програмі розглядаються кейси як українських, так і міжнародних компаній.

Учасниками першої групи були керівники компаній, менеджери з продажів, HR спеціалісти.

Команда Бізнес Школи КРОК щиро вітає випускників програми Executive HRM з успішним завершенням програми та бажає успіхів в їх подальшому професійному зростанні!

А тим часом триває набір в нову групу, що стартує 5 листопада 2021 року. А в програмі додався ще й модуль по трудовому законодавству.

Більше про програму тут https://bs.krok.edu.ua/lp/executive-hrm/