Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Відбувся тренінг-практикум «Створення Ощадливого Виробництва. Методологія Кайдзен»

26-27 жовтня 2017 року відбувся тренінг-практикум «Створення Ощадливого Виробництва. Методологія Кайдзен»

16 учасників з усієї України, керівники підприємств і напрямків з організації управління виробництвом, директора з розвитку, підприємці, інженери, механіки і технологи брали участь у тренінгу, який проходив в незвичайному форматі ділової гри, що імітує і моделює реальні процеси в компанії. Такий підхід під час тренінгу-практикуму допомагає краще зрозуміти принципи системи Lean та Six Sigma, і хоча самі по собі вони досить прості, їх реалізація вимагає від організації великих зусиль. Методологія ощадливого виробництва була розроблена в Масачусетському технологічному інституті. Активно застосовуються інструменти Lean та Six Sigma на заводах японського і німецького автопрому для навчання свого персоналу.

Під час імітаційної бізнес-гри учасники тренінгу, представники таких компаній як «Нафтогаз України», ПрАТ «МК« Азовсталь », ПАТ« ФАРМАК », ТОВ« НВО «Сєвєродонецький Склопластик», ТОВ «ПК« ПОЖМАШИНА »,« Кваліта » та Клініка ветеринарної медицини «Пес + Кіт» вчилися як усувати приховані втрати, впроваджувати зміни, формувати потік створення цінності, вчилися удосконалювати і аналізувати ефективність процесів, розраховувати реальну вартість низької якості процесів, стандартизувати процеси, щоб управляти людським фактором, визначати корінні причини проблем. А найголовніше - отримали практичні навички застосування даних інструментів в своїх компаніях, нові корисні зв'язки, поспілкувалися з колегами з інших компаній!

Тренінг проводив Андрій Сергєєв, сертифікований тренер Lean Six Sigma, один з провідних фахівців в країні з питань впровадження методів ощадливого виробництва, методології KAIDZEN. Партнер тренінгу - Копанія BPI.

Всім, хто не зміг потрапити на тренінг в жовтні, ми незабаром повідомимо про дати наступного тренінгу. Слідкуйте за нашими анонсами.

Дякуємо за участь!