Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Вебінар: Проектний менеджмент — Пріоритети без ускладнень

Дата: 18 лютого 2021 Час: 16:00

Формат: онлайн

Головним елементом успіху компанії є проектне управління з наявністю чіткого заздалегідь визначеного плану з мінімізацією ризиків і відхилень від плану.

Проектний менеджмент це ключ до вирішення проблем, пов'язаних з конфліктами цілей, пріоритетів, термінів, призначень, ресурсів і звітності в умовах комплексних робіт. 

На вебінарі Ви дізнаєтесь про важливість саме цого напрямку у площині загального менеджменту в бізнесі, серед основних питань:

  • Що таке проектний менеджмент?

  • Що дає проектний менеджмент бізнесу

  • Методології: від водоспаду до ітерацій

Спікер: Андрій Корейба. Запрошений викладач Бізнес Школи КРОК. Працює Head of PM в компанії CAPS Consulting, МВА of Business community school, Head of PM School LITS.

Андрій має більше 18 років управлінського досвіду в міжнародних та українських компаніях, а також більше 10 років досвіду в консалтингу. Серед клієнтів Андрія такі компанії, як 1+1 media group, MAU, Галнафтогаз, Rudolfinahause, Raiffeisen Bank International, Template Monster та багато інших. Він має чималий досвід викладання стратегічного та проектного менеджменту для різних груп клієнтів.

Участь за попередньою реєстрацією.

Реєстрація