Успішне завершення Зимової Школи Медіації

10 лютого 2023 року Бізнес Школа КРОК завершила свій традиційний захід – Міжнародну зимову школу медіації – 2023. Пишаємось тим, що під час війни ми знов і знов порушуємо тему управління конфліктами та пошуку найоптимальніших способів вирішення конфліктів і спорів. Ми продовжуємо поширювати знання про медіацію та методи альтернативного вирішення спорів. Тішить факт зацікавленості широкої аудиторії до медіації. Ми отримали понад 100 заявок на участь від медіаторів, юристів, членів громадських організацій, викладачів і науковців, підприємців і менеджерів.

Ми провели цей захід у партнерстві з Національною асоціацією медіаторів України, Асоціацією медіаторів Грузії, Центром медіації та права «Парасат» (Казахстан). Спікери з різних країн і галузей ділилися практичною інформацією про те, де і як можна застосовувати процедури медіації для вирішення найрізноманітніших проблем. Було цікаво познайомитись з системами розвитку медіації в Україні, Грузії, Казахстані, Польщі, а також побачити, яку користь може приносити медіація у всіх сферах економіки і суспільного життя.

Вдячні всім спікерам за поширення досвіду, наведення практичних прикладів, особлива подяка нашим партнерам!

Запрошуємо продовжити вивчення медіації та менеджменту конфліктів разом з Бізнес Школою КРОК – реєструйтесь на сертифікатну програму «Базові навички медіації», яка стартує 11 березня: https://bit.ly/3RXWJ3S