Тренінг з категорійного менеджменту

4-5 квітня 2024 року в Бізнес Школі КРОК відбувся авторський тренінг з категорійного менеджменту, який провів бізнес-тренер Олександр Бакка. В тренінгу взяли участь представники різних виробничих, торговельних та сервісних компаній.

Учасники розглядали ключові принципи категорійного менеджменту, фактори ризику та успіху, вивчили та опанували основні етапи робіт від постановки завдання до оцінки результатів, освоїли спеціальні техніки, що застосовуються в категорійному менеджменті. А головне учасники збагатилися знаннями, які допоможуть розвивати та оптимізувати проекти та компанії, і отримувати фінансовий результат.

Ось відгуки учасників : «велика подяка Олександру за його мудрість, професіоналізм та натхнення, які він надав нам під час цього тренінгу. Дякуємо за можливість розвиватися та вдосконалювати свої навички в категорійному менеджменті разом з Бізнес Школою КРОК!»

Слідкуйте за актуальним календарем семінарів
а інформацією на сайті