Участь СЕО Бізнес Школи КРОК в міжнародному саміті в рамках WEF в Давосі

Ольга Карпова, виконавчий директор Бізнес Школи КРОК взяла участь в Саміті на тему «Виклики навчання відповідальних лідерів для кращого світу», організованого Positive Impact Rating Association For Business Schools в рамках Всесвітнього економічного форуму в м. Давос, Швейцарія 17 січня 2024 року. Такі зустрічі та заходи є площадкою для знайомств з колегами різних навчальних закладів та представниками бізнесу, міжнародних організацій, для обміну думками, визначення трендів та основних напрямків діяльності.

В саміті взяли участь більше 50 осіб з понад 20 країн - декани, директори Бізнес шкіл, президенти та віце-президенти, представники міжнародних організацій та бізнесу, студенти-амбасадори. Україну на Саміті представляли Ольга Карпова, як керівник Бізнес Школи та Аліна Бадіна, студентка-амбасадорка, вони були єдиними представниками Бізнес шкіл з України.

Під час заходу були презентовані результати опитування 12800 студентів бізнес шкіл з різних країн світу на тему «Чи можуть бізнес-школи стати організаціями, які справді розвивають відповідальних лідерів і стають позитивною силою , що впливає на суспільства?» Ключові теми, що були визначені студентами під час опитування PIR 2023 і на які мають звертати увагу адміністрація та викладачі навчальних закладів, зокрема інтеграція тем сталого розвитку в навчальні плани і зробити ці теми обов’язковими для вивчення в усіх програмах, залучення різних стейкхолдерів до діяльності та навчального процесу, а не лише бізнес-лідерів, запровадження інноваційних методів навчання . що базуються на основі різноманітного досвіду стейкхолдерів, проєктів та навчальних просторів з залученням та під керівництвом студентів, різноманітність та інклюзивність серед студентів.

Друга частина заходу передбачала круглі столи за участю деканів, директорів, представників бізнесу та студентів обговорили тему «Як бізнес-школа може стати школою, яка справді розвиває відповідальних лідерів і стає позитивною силою суспільства» в режимі брейн-шторму. Дискусії модерували студенти-амбасадори, і потім вони резюмували та презентували результати обговорення.

Питання, які піднімалися учасниками під час обговорення, це насамперед ключові компетенції, необхідні в бізнесі і, отже, бізнес школи мають стати осередками для :

• Розвитку позитивного мислення (від сприйняття проблем сталого розвитку як ризиків до розуміння того, що вони є величезною бізнес-можливістю)
  • Розвитку критичного мислення, як ключової навички менеджерів
  • Демонстрації адаптивності до інновацій та сприйняття нових правил як інноваційних можливостей
  • Розвитку співпраці з зацікавленими сторонами та створення партнерства поза межами традиційної діяльності бізнес шкіл
  • Постійно здійснювати стратегічну трансформацію бізнес шкіл для навчання та залучення студентів
  • Розуміння того, які можливості для навчання надає та створює штучний інтелект

Отже, можна резюмувати, що Бізнес Школа КРОК в своїй діяльності є в тренді сучасних напрямків розвитку, окреслених міжнародними експертами та професійними спільнотами.