У жовтні 2018 року в родині студентів і випускників програм МВА поповнення.

З великим задоволенням ми представляємо профіль групи GMBA і MBA IT:

середній вік слухачів - 39 років, управлінський досвід більше 10 років. У групі навчатимуться разом менеджери середньої, вищої ланки українських і міжнародних компаній, підприємці. Причому, збільшилася питома вага українських підприємців в групі до 40%. Розширилася географія програм МВА, крім Києва студентська сім'я МВА BSK тепер представлена ​​в Вінниці, Білій Церкві та Львові. Серед індустрій в яких працюють наші студенти представлені компанії сфери послуг, виробничі, телекомунікаційні. Як завжди за гендерним складом переважають чоловіки-75%. 30% студентів групи мають 2 вищі освіти.

Детальну інформацію про профіль групи можна отримати тут.

Ми раді, що в країні є люди, які розуміють і поділяють наші цінності і вірять, в те, що навчання зробить бізнес і світ навколо нас кращим та цивілізованішим. Попереду у групи тривалий та нелегкий шлях , але він точно принесе знайомство з новими людьми-колегами по групі, викладачами, гарні враження, позитивні емоції!

Команда BSK вітає групу студентів МВА, набір осінь 2018 року з початком навчання і бажає вірити в себе, свої можливості і таланти.

Ми вдячні нашим студентам за довіру і вибір програм General MBA та МВА IТ, бажаємо самореалізації і віримо, що навчання допоможе в досягненні амбітних цілей кожному студенту МВА BSK!