Тренінг «Використання Digital інструментів для промоції і продажу страхових послуг» для компанії СК ІНГО

Ми живемо в 2027 році. Саме к такому висновку прийшли дослідники компанії McKinsey за підсумками глобального дослідження розвитку технологій та застосунків, що було проведе в 2021 році. Ковід та його наслідки стали тим вибухом, що надав прискорення стрімкому розвитку інтернет технологій та, що є найголовнішим, їх використання більшістю бізнес сегментів в світі. Україна в цьому світовому тренді.

Коли локальний український бізнес зацікавлений в розвитку і втіленню “найгарячіших” технологій в свої бізнес процеси, це надихає, тому ми щасливі з того, що лідер українського ринку страхування – компанія СК ІНГО, в особі Світлани Плюсніної та Єрмоленко Елли, обрав саме Бізнес Школу КРОК для навчання своїх агентів і проведення тренінга «Використання Digital інструментів для промоції і продажу страхових послуг». Ми вдячні за те, що Бізнес Школа КРОК була запрошена в якості освітнього партнера і наш викладач –Олександр Грухаль, був тренером цієї події. 11 грудня 2021 року дуже круто було працювати з такою відкритою та активною аудиторією з 24-х вмотивованих та досвідчених професіоналів!

Знання і навички, які відкривають бізнесу нові можливості – це те, що ми в Бізнес Школі КРОК вважаємо найціннішим ресурсом, яким готові ділитися з українськими підприємцями. Ми ніколи не зупиняємось, бо життя – це розвиток. Слідкуйте за анонсами і постами – бо в 2022-й рік ми підемо з оновленими існуюючими та новими програмами, практичність яких, безсумнівно, оцінять представники бізнесу.

Телефонуйте, пишіть у мессенджери та електронну пошту – ми відкриті до співпраці і готові ділитися знанням та досвідом!

Бажаєте замовити корпоративне навчання звертайтеся »