Стажування майбутніх медіаторів в Іспанії

Протягом двох тижнів в жовтні 2021 року студенти магістерської програми «Медіація та вирішення конфліктів» проходили стажування в Католицькому університеті імені Святого Антонія, м. Мурсія, Іспанія, що було організовано в рамках проекту Європейського Союзу MEDIATION: training and society transformation (MEDIATS).

Чи було корисним стажування? Звісно, що так, бо знайомство з міжнародним досвідом є безцінним. Чим же займалися студенти протягом двох тижнів?

• Слухали лекції іспанських фахівців з медіації, знайомились з системою правосуддя в Іспанії, відпрацьовували навички в симуляціях та вирішенні навчальних медіативних кейсів (англійською мовою!).
  • Вивчали особливості міжкультурної медіації та вчилися передбачати особливості поведінки представників різних культур, щоб мати можливості краще налагодити діалог.
  • Попрактикувались у Digital-медіації – справжній інновації, можливості якої роблять доступним здобуття навичок, долаючи кордони.
  • Зустрічалися з досвідченими іспанськими медіаторами та відвідали Палац правосуддя.
  • Опановували особливості корпоративної дипломатії та застосування технологій медіації в комерційній діяльності на прикладі іспанських компаній з багатою історією – з Prof. Manuel Egea.
  • Ознайомились з особливостями комерційного права та використанням інструментів альтернативного вирішення спорів – з Prof. Jose Ruiz and Prof. Alejandro Zornoza.
  • Вивчали медіативну модель Гарварського/фасилітативного типу – разом з Christian Lamm – адвокатом, медіатором, коучем.
  • Пізнавали тонкощі відновного правосуддя в кримінальній медіації та інших відновних практик – з доктором психології та медіації Mercedes Castillo.

Отже, студенти програми магістерського ступеню з медіації у Бізнес Школі КРОК протягом стажування краще усвідомили сутність діяльності медіатора. Вони вчилися створювати сторонам, що конфліктують, можливість продуктивного спілкування та кращого розуміння один одного, що і дозволяє знайти взаємоприйнятне рішення в конфлікті. Саме так формується майстерність медіатора, якої навчитись можна тільки на довгостроковій програмі, де передбачено багато практики, сильну академічну підготовку, створення власних наукових досліджень, написання статей та міжнародний досвід. Все це – на програмі «Магістр медіації та вирішення конфліктів».

Реєструйтесь на навчання – третій набір стартує 20 листопада 2021 року!

Більше про програму за посиланням »