Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Стартував збір заявок на участь у конкурсі запорізьких підприємців

Онлайн-медіа MC.today спільно із програмою КУБ («Країна успішного бізнесу») від «ПриватБанку» та компанією Mastercard Україна запускають конкурс «Топ відважних підприємців: Запоріжжя».

Почався збір заявок на участь у конкурсі «Топ відважних підприємців: Запоріжжя». Подати заявку може кожен підприємець, у якого є чинний бізнес, зареєстрований у Запорізькій області.

Заповнити анкету на участь можна до 26 січня 2022 за посиланням https://specials.mc.today/zaporizhzhia/ukr

Навіщо вам брати участь у проєкті:

 • Розповісти про себе всій Україні. Про ваш бізнес прочитає не менше ніж 50 000 людей.
 • Знайти партнерів, клієнтів та інвесторів для бізнесу.
 • Познайомитися з топовими підприємцями Запоріжжя.

Про переможця MC.today напише повну історію, також переможець і фіналісти отримають гранти на навчання від Бізнес-школи КРОК:

У журі конкурсу

«Топ відважних підприємців: Запоріжжя»:

 • Марина Авдєєва, підприємниця, співвласниця СК «Арсенал Страхування»;
 • Борис Шестопалов, співвласник та керуючий партнер холдингу HD-group, засновник GFSGROUP
 • Оксана Середюк, співвласниця мережі ресторанів Mafia, Casta, Georgia, BAO і NĂM.
 • Наталія Карпенчук-Конопатська, президентка Жіночої ділової палати України.
 • Роман Бабицький, засновник інвестиційної компанії Babitskyi Investment, голова Ради з питань іноземних інвестицій та економічного розвитку України.
 • Дмитро Томчук, засновник інвестиційного фонду FISON.
 • Євген Заіграєв, керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами у «ПриватБанку».
 • Анна Онищенко, віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.
 • Катерина Присяжнюк, керівниця Дніпровського офісу ЕВА

З 09 березня 2022 року на сайті MC.today стартує народне голосування за 50 учасників, вибраних редакцією. Фіналістів конкурсу визначать на основі результатів читацького голосування, оцінок журі й оцінок редакції.

Переможця організатори оголосять до 04 травня 2022 року.

Інформаційні партнери конкурсу: ЕВА (Європейська Бізнес Асоціація), бізнес-спільнота Board, Young Business Club, Бізнес-Союз "Порада", Жіноча ділова палата України, бізнес-клуб КМБ, Національна платформа МСБ, 061.ua - Сайт міста Запоріжжя, INFORM.ZP.UA - Новини Запоріжжя, Телеканал Z, Суббота+, InVenture.

Довідка

Конкурс «Топ відважних підприємців: Запоріжжя» проводиться в межах проєкту «Відважні українські підприємці». 2019 року «ПриватБанк» та MC.today запустили серію конкурсів «Відважні українські підприємці», щоб підтримати сміливих і таких, що надихають, підприємців з регіонів. 

Онлайн-медіа MC.today – видання для тих, хто створює, для активних, вдумливих людей про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. На сайті понад 1 500 000 переглядів на місяць.

КУБ від «ПриватБанку» – національна програма розвитку підприємництва і створення нових робочих місць у малому та середньому бізнесі. Це екосистема для бізнесу, яка задовольняє відразу кілька потреб і надає реальну підтримку підприємцям. У межах програми з початку 2021 року 19 565 проєктів були профінансовані на суму 3,27 млрд грн.