Стартував 2-й набір програми з медіації

У Бізнес Школі КРОК стартував другий набір магістерської програми "Медіація та менеджмент конфліктів". Крок за кроком медіація в Україні стає процедурою, якій довіряють все більше і більше. Саме тому у професії, яка передбачає майстерне володіння мистецтвом діалогу і умінням привести сторони до згоди, є всі шанси стати затребуваною і високооплачуваною.

Серед тих, хто зрозумів перспективи становлення медіації в Україні та побачив нові можливості для свого професійного зростання - юристи, HR-и і представники сфери освіти. Новоспечених магістрантів очікує 1,5 року повного занурення в медіацію, практико-орієнтоване дослідження її з різних сторін, становлення себе як професійного медіатора. Магістрантів чекають симуляції, участь в дискусіях, проектних групах, конференціях і конкурсах, наукова робота, практика і написання дипломного проекту - справжнє навчання, організоване за європейськими стандартами, орієнтоване на придбання навичок медіатора.

«Магістр медіації та менеджменту конфліктів» - це одна з небагатьох програм в Україні, яка дозволяє отримати державний диплом рівня магістра в сфері медіації. Реалізація програми стала можливою завдяки участі університету КРОК і Бізнес Школи КРОК в міжнародному проекті за підтримки Євросоюзу ERASMUS + MEDIATS.

Саме тому на програмі працюють висококваліфіковані викладачі медіації, які пройшли підготовку за стандартами Нідерландської Бізнес Академії в Латвії та Іспанії, багато з них є практикуючими експертами-медіаторами різних спеціалізацій.

Запрошуємо приєднатися до програми, щоб не втрачати час і не чекати набору на 3-й потік програми, а придбай професію, яка посилить ваші професійні навички у багато разів і відкриє нові горизонти для зростання.

Все про програму / Реєстрація »

Профіль групи