ОТРИМАЙТЕ СТУПІНЬ MBA ЗА 16 МІСЯЦІВ
БЕЗ ВІДРИВУ ВІД РОБОТИ

НЕ МРІЙТЕ про прекрасне майбутнє -
СТВОРЮЙТЕ ЙОГО ВЖЕ СЬОГОДНІ РАЗОМ З BSK!

ОНБОРДІНГ-МОДУЛЬ GENERAL MBA (початок занять): 25-26 жовтня 2024 року

24 КВІТНЯ 2024 РОКУ, СЕРЕДА, 16:00 – ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМ BSK.


Зареєструватись на програму:
*кількість місць обмежена

ЩО ТАКЕ GENERAL MBA?

General MBA - це універсальна програма для менеджерів вищої і середньої ланки, власників малого та середнього бізнесу, керівників з досвідом роботи від 3-х років. Дає практичні навички в усіх ключових бізнес-процесах, які застосовуються в будь-яких галузях бізнесу.
Формат занять - модульний (по 4 дні інтенсивних занять в місяць) - дозволяє поєднувати навчання з роботою і відразу застосовувати отримані знання на практиці.
Це програма для амбітних, вільних, прагматичних людей, які хочуть більшого, чиї цілі не обмежуються особистим добробутом.

ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ GENERAL MBA?

Станете ефективніше управляти своїми проектами

Ви отримаєте всі необхідні для управлінця знання, зрозумієте взаємодію ключових бізнес-процесів, навчитеся швидко приймати правильні рішення, грамотно делегувати завдання і контролювати їх виконання. Перестанете робити помилки, які призводять до втрати часу, клієнтів і грошей.

Підвищите фінансові показники

Навчитеся грамотно розподіляти фінанси, економити витрати і підвищувати доходи, дізнаєтеся про правові аспекти ведення бізнесу, навчитеся приймати зважені фінансові рішення, дізнаєтеся про принципи інвестування.

Розробите стратегію особистого бренду

ННавчитеся визначати і розвивати свої сильні сторони, підготуєте план особистого розвитку на 5-10 років, підвищите планку особистих досягнень, будете ставити чіткі цілі і досягати їх, утримувати мотивацію. Станете більше впевненим в собі, навчитеся презентувати себе, підвищите авторитет в очах колег / підлеглих / партнерів.

Опинитеся у корисному бізнес-середовищі

Спілкування з іншими учасниками групи - це підтримка, інсайти, нові смисли, обмін досвідом. А також можливість знайти ділових партнерів для нових проектів і бізнесів.

Опануєте нові звички та ознайомитеся з принципами ЗСЖ

Ваше здоров'я - це каркас вашого життя. Під час проходження програми ви дізнаєтеся, як знижувати вплив стресу на організм, отримаєте рекомендації щодо здорового способу життя, заведете корисні знайомства.

Розширите кругозір

Під час навчання ви зможете знайти нові ідеї для бізнесу або виходу на міжнародні ринки, дізнаєтеся про інноваційні галузі і перспективні можливості. А також відкриєте в собі здібності, про які й не підозрювали.

Вдосконалите навички спілкування та лідерські якості

Ви навчитеся досягати вигідних умов в переговорах, переконливо висловлювати свою позицію, без страху виступати на публіці, проводити ефектні презентації. Дізнаєтеся про особливості етикету і ділового спілкування за кордоном, особливості крос-культурних комунікацій.

Підвищите соціальний статус і авторитет

Коли ви розвинете професійні навички, це неминуче призведе вас до підвищення доходів, покращення репутації серед колег і партнерів, соціальному благополуччю і внутрішньому задоволенню.

ПЕРЕВАГИ GENERAL MBA ВІД BSK

Ко-активна модель лідерства "Мистецтво розвитку"

Кожен учасник МВА проходить індивідуальну діагностику особистості на основі спеціального тестування - Енеаграмми. Результати тестування і діагностики особистості дають студенту МВА розуміння структури своєї особистості, її сильних і слабких сторін, патернів мислення і поведінки, а також особистісних факторів, що обмежують ділову та управлінську діяльність. Студент МВА працює з коучем, проходить кілька індивідуальних коучинг сесій, аналізуючи результати діагностики. В результаті такої спільної роботи студента МВА і коуча, буде підготовлений індивідуальний план розвитку особистого потенціалу керівника.

Можливість отримати диплом МВА відразу двох бізнес шкіл: Бізнес Школи КРОК і Swiss Montreux Business School

Поки ви навчаєтеся на General MBA, ви можете паралельно проходити дистанційне навчання в Swiss Montreux Business School (SMBS, Монтре, Швейцарія). Тоді ступінь MBA, отримана в Україні, набуває статусу міжнародної, і ви отримуєте перевагу при працевлаштуванні в міжнародних компаніях. А якщо ви в майбутньому вирішите здобувати освіту в ЄС, то всі предмети, які ви вивчали в SMBS, будуть перезараховані університетом ЄС. Детальніше про переваги і вартості навчання читайте тут.

Практикам від практиків

Всі викладачі програми General MBA - це управлінці-практики зі стажем і володарі ступенів MBA престижних зарубіжних і національних бізнес-шкіл, сертифіковані фахівці. Всі знання, які ви отримаєте на курсі - застосовні в українських і зарубіжних реаліях. Синергія досвіду студентів і викладачів, прагматичний підхід, реальні кейси реальних компаній, зворотній зв'язок по конкретно вашому бізнесу - гарантія результативного навчання.

Індивідуальний підхід до навчання

Розвиток учасника програми проходить в 4 етапи: отримання системних знань і розвиток професійних навичок - створення особистого бренду і усвідомлення стратегії життя - helicopter view - самореалізація.
Велика увага приділяється освоєнню навичок soft skills, які спрямовані на підвищення особистої ефективності. Отримані знання ви зможете реалізувати в будь-якому бізнесі і на будь-який управлінський посаді. Такий підхід дозволяє досягти високих результатів не тільки в кар'єрі, але і в житті в цілому.

Без відриву від роботи

Вам не доведеться витрачати дорогоцінний час і жертвувати роботою заради навчання. Програма General MBA займає лише 2 робочих дні на місяць. Модульний формат навчання сприяє інтенсивному засвоєнню знань і дає можливість застосувати їх в наступний понеділок після занять.

ЧОМУ СЛІД ОБРАТИ САМЕ GENERAL MBA
В БІЗНЕС-ШКОЛІ КРОК

Міжнародні орієнтири

Програма розроблена з урахуванням новітніх тенденцій в бізнесі і менеджменті як в Україні, так і в світі і відповідає Рекомендаціям престижної міжнародної організації European Quality Link - EQUAL MBA Guidelines www.qualitylink.eu, а також efmd - Європейський фонд розвитку менеджменту, www.efmd. org, і Асоціації МВА, www.associationofmbas.com

Сучасна система навчання

Програма враховує постійно мінливі пріоритети в сфері управління. Практичний досвід викладачів дасть вам можливість отримати передові техніки вирішення бізнес-завдань з перших вуст. Повне занурення в процес навчання досягається за рахунок застосування кейс-методів, бізнес-моделювання, індивідуальних і групових проектів, відкритих дебатів. Велика частина навчання відводиться на самостійну роботу і підготовку до занять між навчальними модулями.

Синергія досвіду

Позитивний результат і практичність в навчанні досягається завдяки роботі високопрофесійної команди викладачів, запрошення гест-спікерів, організації візитів в компанії, можливість поїздки та стажування в партнерських бізнес школах інших країн – Франції, Нідерландах, Швейцарії, Німеччини, Італії та ін.

Оптимальна ціна курсу

Лояльна цінова політика, можливість отримання знижки і гнучкий графік платежів роблять програму фінансово доступною для більшості українських підприємців, управлінців, власників малого та середнього бізнесу.

З сертифікатами бізнес-школи можете ознайомитись тут.
Є питання? Отримайте персональну консультацію!

Телефонуйте за телефонами:

+38 044 339 90 63 +38 097 601 61 21 +38 050 446 16 94 або залиште заявку на сайті, ми вам передзвонимо

КОМУ ПІДХОДИТЬ?

Якщо ви не хочете бути спостерігачем чужих успіхів, а хочете підніматися по своїх сходах успіху

Якщо у вас великі плани на майбутнє

Якщо ви цілеспрямовані, амбітні і активні

Якщо ви готові змінювати світ на краще і знаєте, що потрібно почати з себе, General MBA - це програма для вас

General MBA – це програма для вас.

ПРОФІЛЬ СЛУХАЧА У ГРАФІКАХ

img
img
img
img

ФОРМАТ НАВЧАННЯ

Навчання відбувається за принципом повного занурення. Цьому сприяє модульний формат - 4-х денний інтенсив, один раз на місяць (з четверга по неділю). Всього: 60 навчальних днів за 1,5 року. З них - 30 робочих днів за 1,5 року; 2 робочих дні на місяць.

МЕТОДИ НАВЧАННЯ

 • Кейс-метод
 • Бізнес-ігри
 • Індивідуальні та групові завдання і проекти
 • Презентації
 • Дебати та обговорення в аудиторії
 • Візити в компанії
 • Стажування за кордоном
 • Зустрічі з гест-спікерами
 • Платформа для дистанційного навчання Moodle

ПРОГРАМА КУРСУ

Програма розроблена і повністю відповідає рекомендаціям престижної, шанованої, міжнародної організації "EQUAL MBA QUIDELINES" за оцінкою якості МВА програм.

Блок 1 - Розуміння бізнес-ландшафту
 • Економіка для менеджерів
 • Фінансовий і управлінський облік
 • Інформаційно-аналітична діяльність
 • Правове середовище ведення бізнесу
 • Маркетинг менеджмент
Блок 2 - Функціональні напрямки діяльності
 • Фінансовий менеджмент
 • Управління проектами розвитку бізнесу
 • Операційний менеджмент
Блок 3 - Підвищення управлінської результативності
 • Управління людьми
 • Результативний менеджмент
 • Конструктивні бізнес- комунікації
Блок 4 - Стратегії життя
 • Організаційна поведінка
 • Управлінське лідерство
 • Створення і розвиток особистого бренду
 • Стратегія міні-звичок і ЗСЖ
Блок 5 - Стратегії без кордонів
 • Діджитал-маркетинг
 • Міжнародний бізнес і ринки
 • Стратегічні рішення
Блок 6 - Перспективи розвитку
 • Управління ризиками
 • Управління змінами в організації
Інтеграційний індивідуальний дипломний проект

Тривалість програми
16 місяців

Третій тиждень місяця
Четвер: 14:00-20:45
П'ятниця, субота: 10:00-19.00
Неділя: 10:00-17:15
Реєструйтеся на навчання вже сьогодні:

Або дзвоніть за телефонами:

+38 044 339 90 63 +38 097 601 61 21 +38 050 446 16 94

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ MBA

Олена Сіукаєва

Запрошений викладач BSK, володар ступеня МВА, бізнес-тренер, професіонал в області економіки, фінансів, управлінського обліку, управління бізнес процесами

Фінансовий і управлінський облік
Фінансовий менеджмент

Руслан Лемещук

МВА, Executive Doctorate Degree in Management and BA. Запрошений викладач BSK, практик від бізнесу, 20+ років досвіду роботи на управлінських посадах та підприємцем.

Організаційна поведінка
Відповідальне лідерство

Олена Галушко

Сертифікована CHRM CIPD. ICF ACC коучиня, менторка. Експертка з управління людьми з більш ніж 17 років досвіду на керівних посадах.

Управління людьми

Оксана Седашова

PhD, доцент і керівник проектів і програм BSK, бізнес-тренер, практикуючий організаційний психолог, Certificated NLP Master-Practitioner, міжнародний радник з медіації, Міжнародний Амбассадор по креативності (ООН), сертифікований фасилітатор. Експерт Українського Культурного Фонду. Викладач Вищої Школи Адвокатури НААУ. TEDх спікер.

Креативний менеджмент

Олександр Степанов

Запрошений бізнес-тренер BSK, бізнес-практик, коуч, фасилітатор, лектор, модератор, ментор, автор тренінгів: "CAT MAN - Категорійний менеджмент на 100 %", "BIG DATA", "Професійні Переговори - Ритейл VS Виробники".

Продажі та переговори

Максим Плахтій

К.е.н., запрошений викладач BSK. Бізнес-практик, стратег, сертифікований аудитор якості Європейської асоціації якості (ISO 9001).

Стратегічні рішення

Тетяна Мосійчук

Кандидат економічних наук, захистила дисертацію по темі: "Інноваційний розвиток в контексті економічної безпеки держави". Запрошений викладач BSK, керівник міжнародної консалтингової компанії з 20-річним досвідом роботи на фінансовому ринку України; учасник створення законодавства для небанківських фінансових установ України, експерт для проектів ЄС в сфері реформування фінансових ринків.

Економікс, міжнародний бізнес і ринки, ризик - менеджмент

Юлія Габ

Викладач BSK, автор програми з маркетингу, провела 10 років, працюючи у маркетингу компаній Wrigley's та Philip Morris International, в тому числі у Швейцарії, США та Латинській Америці. З 2009 року консультує компанії, проводить стратегічні сесії та тренінги. Володар ступеня MBA Кellogg School of Management з маркетингу і фінансів. В рамках МВА програми Кеllogg School of Management Юлія проходила навчання за програмою обміну в London Business School, і є членом клубу випускників обох цих шкіл.

Маркетинг менеджмент
Стратегічний маркетинг

Антон Воронюк

Запрошений тренер курсу «Діджитал-маркетинг» на програмі Дженерал МВА. CEO академії WebPromoExperts - лідера у навчанні інтернет-маркетингу в Україні. Директор з розвитку Інтернет-агентства WebPromo.

Діджитал-маркетинг

Оксана Демченко

МВА, MSc. Запрошений викладач BSK, викладає курси «Результативний менеджмент» та «Конструктивні бізнес-комунікації» на програмах МВА, автор і ведуча ряду бізнес ігор для студентів МВА. В даний час займає позицію СЕО в компанії D-Space, з 2017 року має статус міжнародного консультанта, акредитованого EBRD.

Результативний менеджмент
Конструктивні бізнес-комунікації

Андрій Корейба

Запрошений викладач BSK. Працює Head of PM в компанії CAPS Consulting, МВА of Business community school, Head of PM School LITS. Андрій має більше 18 років управлінського досвіду в міжнародних та українських компаніях, а також більше 10 років досвіду в консалтингу.

Управління проектами

Наталія Калініна

Доцент Бізнес Школи КРОК, сертифікований бізнес тренер міжнародної категорії, консультант, PhD, MBA. Со-засновник і партнер, діючий тренер компанії "Стратегічний Партнер", веде ряд міжнародних бізнес проектів.

Управління змінами

Володимир Самойленко

Викладач BSK, сертифікований менеджер проектів PMP, з 15-ти літнім досвідом управління проектами, бізнес-тренер.

Управління бізнес-проектами і процесами

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ?

вартість курсу

299 000 грн.

ЯК ВСТУПИТИ

Для вступу в BSK вам потрібно:

Зарахування відбувається за результатами співбесіди.

ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ ОТРИМУЮТЬ:

Диплом Бізнес Школи КРОК (BSK) про присвоєння кваліфікаційного ступеня Master of Business Administration

diplom

Диплом Swiss Montreux Business School (за бажанням, дистанційний формат навчання)

diplom

Диплом магістра Бізнес-адміністрування державного зразка (за бажанням)

diplom

Міжнародна сертифікація Baltum Büroo OÜ

diplom

РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

Наші випускники - лідери, які, спираючись на отримані в БШК знання і зв'язки, роблять бізнес і світ навколо себе краще.

100% відзначили поліпшення практичних навичок для виконання професійних обов'язків.

90% сформували міцні ділові та дружні відносини з іншими учасниками програми, знайшли надійних і компетентних партнерів для бізнесу.

80% слухачів підвищили свої результати (отримали підвищення, збільшили заробітну плату, підвищили ефективність свого бізнесу або відкрили новий напрямок) ще під час проходження програми.

40% відкрили власний бізнес, використовуючи знання, отримані під час навчання.

ВІДГУКИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

img

Руслан Петров

Директор бизнес-направления

img

Юрий Черненко

Директор по развитию бизнеса,
Группа Компаний 5Х

img

Виктория Сущенко

Главный юрист,
Компания  ООО "Голдфиш-Инвест-Буд"

img

Алла Слотвинская

предприниматель, психолог и руководитель проекта "Гармоничная семья"
garmoniya.org.ua

ОТРИМАЙТЕ СТУПІНЬ MBA ВЖЕ ЗАРАЗ

Подбайте про себе сьогодні.
І через 16 місяців отримаєте прокачану версію себе.
Залишайте заявку на реєстрацію.

Програма стартує зовсім скоро. Поспішайте!

Про Бізнес Школу КРОК

BSK, будучи невід'ємною частиною Університету КРОК, послідовно реалізує концепцію безперервного навчання "3 L" - Life - Long- Learning - «Навчання протягом усього життя». Розробляючи програми для дорослих людей, менеджерів, фахівців, підприємців, керівників різних рівнів, ми виходимо з розуміння сучасних трансформаційних процесів, що відбуваються в світі, впровадження нових технологій і третього важливого чинника - глобалізації бізнесу.

img img img img img img
img

м. Київ, вул. Табірна, 30-32

+38 044 339 90 63
+38 097 601 61 21
+38 050 446 16 94

office@krok.edu.ua

- });