Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Наталія Курдес

Викладач BSK, MBA, бізнес-консультант, сертифікований SHL тренер. Наталія має 14-річний досвід роботи в сфері менеджменту та корпоративної культури організацій, управління персоналом.

Викладач BSK, MBA, бізнес-консультант, сертифікований SHL тренер. Наталія має 14-річний досвід роботи в сфері менеджменту та корпоративної культури організацій, управління персоналом. Перші кроки в HR вона пройшла в якості консультанта з підбору та оцінки персоналу для ринку ІТ та телекомунікацій в агентстві IT Personnel. Пізніше вона очолювала HR підрозділи компаній ТД Дукат, корпорація Артеріум, ЗАТ Росава. З 2009 року Наталія займається консультаційною та проектною діяльністю за напрямом впровадження і розвитку систем менеджменту, процесів управління компаніями, управління та розвитку персоналу. Серед клієнтів консалтингових проектів, реалізованих Наталією, такі компанії як ЗАТ Вік Ойл, Київський Молодіжний Центр Праці при КМДА, ТОВ TVA Group (Аптека 03), АТ Укртелеком, ТОВ Belleza, НАЕК Енергоатом.

Наталія - розробник та викладач навчальних програм із управління персоналом для топ-менеджерів і HR фахівців на основі навчальних кейсів. У якості запрошеного викладача співпрацювала на програмах МВА в LvBS, kmbs, КБШ. У 2012-13 рр. Наталія взяла участь у проекті Scopes, проведеному за ініціативи університету Фрібурга (Швейцарія), і стала співавтором публікації «Human Resource Management issues in multinational companies: case studies from Ukrainian and Russian subsidiaries».

У 2014 році Наталія стала співзасновником компанії Case Study Studio, що спеціалізується на розвитку менеджменту, оцінці, навчанні та розвитку персоналу з використанням кейс-методу. Закінчила програму Executive MBA в kmbs. Першу вищу освіту здобула в Сумському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Історія та педагогіка» в 1991 році, згодом закінчила Сумський державний університет за спеціальністю «Прикладна математика». У BSK викладає на програмі General MBA курс "Управління людьми у бізнесі", автор цілого ряду семінарів та програм.