Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Олена Хоменко

Doctor of Business Administration Walden University, MBA Chicago Booth Business School, Professional Certified Coach, International Coach Federation, Certified Professional Co-Active Coach, Coaches Training Institute, USA

Візітінг-професор KROK Business School. Викладач CoActive Leadership Program с 2020 - CoActive Training Institute, San Rafael, USA. Консультант і коуч перших осіб та управлінських команд. Більше 15 років досвіду управління та супроводу багатонаціональних команд в міжнародних компаніях.

Спеціалізується на викладанні та консультуванні з питань лідерства, розвитку лідерського потенціалу, коучингу і менторства. З 2014 року керує власною практикою з розвитку лідерського потенціалу, коучінгу вищої ланки керівників і управлінських команд. В роботі спирається на досвід керівництва філіями Philip Morris International в Європі, Центральній і Північній Америці. З 2016 року викладає курси зі стратегії та розвитку лідерства на програмах професійної підготовки керівників, програмах BBA і MBA. Має ступінь Doctor of Business Administration по Лідерству та Executive MBA Chicago Booth School of Business.

Навички та компетенції: Лідерство, Бізнес стратегія, Стратегічний маркетинг, Навчання дорослих, Розробка і проведення практичних навчальних курсів (онлайн і офлайн), Якісні дослідження, Розвиток менеджерів, Коучинг керівників і команд.