Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Старт програми Майстер операційної досконалості

Експерти стверджують, що операційна ефективність буде головним напрямком найближчі 2 роки, доведення якої до досконалого рівня, безсумнівно, призведе до ефективного управління та контролю, створення більш якісної корпоративної культури, до зростання доходів і трансформації бізнесу в цілому. Про те, на яких засадах будується операційна досконалість, розповів Андрій Сергєєв, PhD, тренер Lean Six Sigma, під час презентації Програми "Master in Operational Excellence" 4 серпня в Бізнес Школі КРОК.

Програма Master in Operational Excellence - це відповідь на виклики, що стоять перед компаніями, зацікавленими в імплементації LEAN менеджменту. Операційна Досконалість - це актуальний сьогодні фактор досягнення ідеальної якості в сфері поставки товарів і послуг на найвищих швидкостях. Це стан, в якому кожен співробітник без винятку може побачити потік створення цінності аж до кінцевого споживача і вносити зміни в потік до того, як в ньому відбулися небажані явища.

Учасники презентації дізналися, як буде здійснюватися навчання на унікальній для України освітній програмі для керівників та операційних директорів, старт якої відбудеться в листопаді 2018 року. Для нас особливо приємно, що зацікавленість в програмі виявили представники таких компаній, як "Пластик Карта", "ДТЕК", "ТИС", ТОВ "Агроменеджмент", "Перший столичний хлібозавод", група компаній ТМ "Верес", ТОВ "Харвіст холдинг "та інші, які відвідали презентацію та продемонстрували зацікавленість в програмі. А це означає, що компанії на правильному шляху і думають про майбутнє, про підготовку трансформаційних лідерських команд, здатних навчатися і впроваджувати кращий світовий досвід.

Відкрито набір на програму, більше інформації про програму та умови вступу можна дізнатися за посиланням https://bs.krok.edu.ua/master-in-operational-excellence/ .