Старт нової групи Certified Green Belt in Lean IIBLC

Шлях до LEAN менеджменту або постійного вдосконалення бізнес процесів розпочинається з глибокого усвідомлення принципів та інструментарію на яких будується поєднання швидкості та ідеальної якості.

Більшість компаній, підприємств та організацій націленіна економічний успіх, що базується на вчасному і якісному виконанні потреб своїх клієнтів, та на людино-орієнтованій організаційній культурі, де кожен співробітник усвідомлює свою цінність.

Саме ці правила, що складають основу Lean менеджменту або більше знайомий багатьом термін Ощадливого виробництва, 17 серпня 2020 розпочали вчити нові учасники програми підготовки до міжнародної сертифікації CGBL IIBLC – Certified Green Belt in Lean – разом с наставником Романом Романцовим на першому модулі програми рівня Зелений пояс - «Знайомство з LEAN. Основні поняття й принципи».

Попереду – ще два модуля, пробне тестування на знання базових понять з LEAN та міжнародний іспит на підтвердження кваліфікації Greеn Belt in Lean IIBLC.

Долучайтесь до програми, щоб поповнити сім’ю професійних сертифікованих LEAN-менеджерів, які приведуть організації та бренди до успіху, адже володітимуть грунтовними знаннями і практичними навичками з організації та запровадження LEAN менеджменту.

KROK Business School є єдиним в Україні акредитованим міжнародним центром сертифікації IIBLC. Запрошуємо долучатися до навчання за програмою Certified Green Belt in Lean. Наступна група розпочинатиме навчання в листопаді 2020 року.

Більше інформації про програму навчання та переваги сертифікації можна знайти за посиланням.