Soft Skills: Гості майстер-класу розробили чіткий план особистого росту на 2019 рік.

У суботу, 19 січня 2019, Оксана Седашова (Oksana Sedashova), бізнес-тренер та викладач BSK, провела майстер-клас у стінах Бізнес Школа КРОК - BSK на тему Soft Skills.

Тепер вже ні для кого не секрет, що світ змінився. І ми змінюємося разом з ним. Для нас вже не є дивом використання різноманітних пристроїв або штучного інтелекту, що готує або приносить, наприклад, вечерю, адже настав час IV індустріальної революції і це не жарт.

Нам потрібно змінювати наше мислення, щоб бути готовими до життя в нових умовах. Абсолютно не продуктивно мислити лінійно, саме креативний підхід дасть дійсно ефективні результати.

Менеджери і директори, які весь час розвиваються, вміють спілкуватися зі своєю командою, і не бояться вирішувати всі бізнес проблеми - матимуть максимальний успіх в досягненні цілей та виконанні задач, що стоять перед компаніями.

Настав час, коли розвивати свої навички постійно стає просто необхідно.

Сенс в тому, що, якщо ти не дбаєш про власну ефективність і не вчишся - обов'язково програєш.

Ось чому, так важливо приходити на тренінги та майстер-класи, де тобі допоможуть побачити світ з нової сторони. Дізнатися багато нової інформації і просто поспілкуватися з однодумцями.

Саме таким був наш захід. Професійний спікер, приємна атмосфера плюс чіткий план дій для досягнення цілей і мрій на весь наступний рік.

Програми, що допоможуть розвивати креативність, дизайн-мислення, втілювати інноваційні підходи ми пропонуємо в Бізнес Школі КРОК.

Нагадуємо, що триває набір на навчання за напрямками. Ознайомитись з графіком навчання.