Шлях до перемог – навчатися LEAN

Кінець літа та початок осені саме той час, щоб опановувати нові знання, вдосконалювати навички та структурувати попередній досвід LEAN менеджменту. Бо шлях кожного учасника групи, що почала навчання в середині серпня 2021 року до постійного вдосконалення бізнес процесів розпочинається з глибокого усвідомлення принципів та інструментарію на яких будується поєднання швидкості та намаганні досягати ідеальної якості.

Представники виробничих компаній, таких як ІНТЕК, або торгово-промислової групи як Fozzy Group, та інших учасників групи LEAN Green Belt націлені на економічний успіх, що базується на вчасному і якісному виконанні потреб своїх клієнтів, та на людино-орієнтованій організаційній культурі, де кожен співробітник усвідомлює свою цінність.

Саме ці правила складають основу Lean менеджменту. Учасники програми готуються до отримання міжнародної сертифікації CGBL IIBLC – Certified Green Belt in Lean та UniCert. Попереду у учасників міжнародний іспит на підтвердження кваліфікації Greеn Belt in Lean IIBLC. Нагадуємо, що іспити проводяться 4 рази на рік одночасно в усіх центрах IIBLC у світі. Віримо в позитивний результат іспитів наших студентів!

Долучайтесь до родини професійних сертифікованих LEAN-менеджерів, які приводять організації та бренди до успіху, бо володіють грунтовними знаннями і практичними навичками з організації та запровадження LEAN менеджменту.

KROK Business School є єдиним в Україні акредитованим міжнародним центром сертифікації IIBLC. Запрошуємо долучатися до навчання за програмою Certified Green Belt та Black Belt in Lean. Наступна група розпочинатиме навчання в листопаді 2021 року.

Більше інформації про програму навчання CGBL IIBLC – Certified Green Belt in Lean та переваги сертифікації можна знайти за посиланням.