Секрети стратегічного маркетингу в Бізнес Школі КРОК

Філіп Котлер сказав, що маркетинг - це управління прибутковими відносинами з клієнтами, а ще вид людської діяльності, спрямованої на задоволення потреб за допомогою обміну. Cлухачі програми Mini MBA в Бізнес Школі КРОК під час модуля "Стратегічний маркетинг" розбиралися в суті маркетингу і вчилися вибудовувати ефективні стратегії. Допомагав зрозуміти сучасну модель маркетингу, роль створення цінності для клієнта, етапи побудови маркетингової діяльності та інші тонкощі викладач БШК, бізнес-тренер, володар професійного диплома з маркетингу Королівського інституту маркетингу CIM PD (Великобританія) Олександр Бакка. Учасники програми навчилися формувати маркетингову стратегію, засновану на місії та цінностях компанії, аналізувати ринок і планувати маркетингові заходи. Поглибити свої знання з маркетингу можна на програмі-спеціалізації "Mini MBA - Маркетинг", де зіркова команда викладачів навчить всім секретам і тонкощам даної діяльності в сучасному світі.

Набір в нову групу Mini MBA стартував. Початок занять в вересні 2019 року.

зареєструватись