Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Розвиваємо управлінську ефективність в компанії Новий Стандарт

3-4 квітня 2019 року BSK продовжила плідну співпрацю з компанією Новий Стандарт, одним з провідних операторів ділового туризму в Україні*, провівши вже другу програму корпоративного навчання для топ-менеджменту цієї компанії на тему "Управлінська ефективність". Перша корпоративна програма для топ-менеджменту на тему "Результативна крос-функціональна взаємодія в ТОП-команді" відбулася 1-2- лютого 2019 року. Обидві програми були розроблені та проведені Оксаною Демченко, МВА, MSc, відомим бізнес-тренером, викладачем програм МВА Бізнес Школи КРОК, міжнародним консультантом, акредитованим EBRD.

Під час навчання учасники:

  • дізналися про основні складові особистої бізнес-ефективності та комунікацію для злагодженої роботи високоефективних команд;
  • опанували знання про стилі ділової поведінки, рівні та моделі комунікації;
  • отримали рекомендації як виробити погоджені правила комунікації в команді;
  • розбиралися з компетенціями керівника, основними видами та методами планування, контролю;
  • дізнавалися що таке управлінський цикл та як управляти по цілях;
  • вивчали навіщо потрібний зворотній зв'язок та що таке рефреймінг;
  • почали роботу над своїм планом розвитку та формуванням банку цінних ідей для компанії.

Ми сподіваємося, що учасники програми отримали нові знання, цінні поради та практичні рекомендації від Оксани Демченко, а для BSK продовження співпраці з компанією Новий Стандарт є стимулом для розвитку, створення нових програм та вдосконалення сервісу. Тож дякуємо керівництву компанії Новий Стандарт за довіру, зичимо успіхів та продуктивної праці високоефективній команді. Чекаємо нових зустрічей восени!

Замовити програму в корпоративному форматі

*Компанія -замовник Новий Стандарт є оператором ділового туризму, яка займається комплексним вирішенням корпоративних завдань, пов'язаних з бізнес-поїздками та заходами, як в Україні, так і за кордоном.