Розвиток партнерства з Національною асоціацією медіаторів України та Асоціацією медіаторів Грузії

Бізнес Школа КРОК продовжує розвивати партнерства в сфері медіації . Маємо гарну новину для спільноти! Нещодавно були підписані Меморандуми про співпрацю з Асоціацією медіаторів Грузії та Національною асоціацією медіаторів України. Взаємодія та співпраця передбачають різноманітну діяльність та спрямовані на організацію спільних заходів для професійного розвитку медіаторів, а також на формування в Україні культури застосування альтернативних способів вирішення конфліктів/спорів.

Задекларовано і спільне бажання сторін розвивати дослідження щодо застосування медіації!

Координувати взаємодію між партнерами доручено Міжнародному центру медіації Бізнес Школи КРОК. Щиро вдячні партнерам за відкритість та спільне бажання розвивати інститут медіації та вирішення конфліктів в Україні.

Користуючись нагодою, нагадуємо, що триває набір на два рівні навчання в Бізнес Школі КРОК: Базові навички медіатора та магістр медіації та вирішення конфліктів.

Початок занять 5 листопада 2022 року.

Більше інформації та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3SXWg13