Психологія управління для Урядового контактного центру

Бізнес Школа КРОК реалізувала спільно з Урядовим контактним центром навчальну програму на тему «Психологія управління». Радісно усвідомлювати, що в державному секторі все більше і більше з’являється нових команд, які прагнуть працювати, використовуючи найкращі сучасні практики менеджменту. Сила цих команд – в людях, які відкриті до інновацій, клієнто-орієнтовані та емпатичні, налаштовані на тотальний «win-win», а самостверджуватись хочуть лише за умов досягнення взаємопорозуміння в команді та її синергії.

Саме така команда вивчала «Психологію управління» від Бізнес Школи КРОК. Оксана Сєдашова, бізнес-тренер, протягом двох днів навчала керівників Урядового контактного центру практичним інструментам управління людьми – мистецтву комунікації, плануванню, коректній постановці задач, мотивації, організації та контролю, управління власними емоційними станами, плануванню особистісного розвитку управлінця.

Корпоративні тренінги – це завжди ефективно, адже вони розроблені з урахуванням особливостей організацій і підприємств. А навчати державний сектор – це честь та особлива відповідальність, оскільки команда Бізнес Школи КРОК відчуває себе причетною до позитивних змін в країні та робить свій внесок в розвиток фахівців, що творять державу такою, в якій буде хотітись жити.

Сподіваємося, що отримані знання та інформація будуть використані максимально ефективно та сприятимуть підвищенню продуктивності праці та кращому розумінню командної роботи для досягнення спільних цілей.

Команда Бізнес школи КРОК дякує Урядовий контактний центр за довіру та бажаємо успіхів та сподіваємося на подальшу співпрацю!