Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Програма Executive HRM стартувала! Девіз програми « Люди рулять»!

Сучасна, актуальна програма створена як для власників малого та середнього бізнесу,так і HR спеціалістів як відповідь на больові точки та проблеми в управлінні людьми. Інтенсивний, двомісячний курс створений викладачами-практиками з багаторічним досвідом роботи. Програма Executive HRM   акредитована німецьким міжнародним кваліфікаційним органом UniCert.

Нова група розпочала з вивчення таких тем:

  • «Корпоративна культура компанії як інструмент управління людьми» , тренер Наталія Калініна

  • «HR стратегія: методи розробки і фактори успіху. Теорія і кейси», «Бренд роботодавця: оцінка здоров'я бренду, сегментація цільових аудиторії, ціннісне пропозицію співробітникам і інші інструменти системного управління брендом роботодавця» , тренер Наталія Курдес.

У групі навчаються як власники МСП, так і HR фахівці, які взаємодіють один з одним, діляться досвідом і знаннями. Така синергія робить програму ефективною та більш результативною в перспективі для її учасників. 

Бажаємо успіхів в навчанні! 

Нагадуємо, що наступна група розпочне своє навчання восени 2021.

Наразі, є змога долучитись до наступних модулів! Тому незволікайте, реєструйтеся на модулі, що найбільш актуальні для вас! Подробиці тут Opens external link in new windowhttps://cutt.ly/px7UOuM.