Презентація програми Міні МБА

Дата та час: 27 січня 2018 року, субота, 11:00

Місце проведення: Університет «КРОК», вул. Лагерна, 30-32 (ст. м. «Берестейска»), зала бібліотеки, 2-й поверх

Розпочинається Новий 2018 рік. Ми сповнені планів та очікувань, як в особистому житті, так і з точки зору професійного розвитку. Задля здійснення мрій та реалізації планів потрібно діяти, а для цього планувати зміни в житті.

Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію програми Міні МБА, яка допомагає розвиватися професійно та персонально менеджерам, власникам малого та середнього бізнесу, фахівцям у своїй сфері праці.

Під час презентації Міні МБА учасники отримають повне уявлення про зміст програми, викладачів, методи навчання та іншу корисну інформацію.

В цей день заплануйте ще й відвідання майстер-класу на тему «Бренд роботодавця» Наталії Курдес, викладача програм BSK, експерта з управління людськими ресурсами, досвідченого професіонала з багаторічним досвідом роботи в українських та міжнародних компаніях.

Регламент зустрічі:

11:00 - 11:45 Знайомство з Бізнес Школою та портфелем програм. Презентація програми Міні МВА. Запитання-відповіді;

11:45 - 13:00 Майстер-клас Наталії Курдес «Бренд роботодавця»;

13:00 - 13:30 Індивідуальні консультації менеджерів програм, реєстрація заявок на навчання.

У нас є те, що вам потрібно - експертне середовище, спільнота однодумців, міжнародні контакти. Ми допоможемо в розвитку вашого лідерського потенціалу, щоб впевнено дивитися в майбутнє разом!

Кожен учасник презентація програми Міні МБА отримає подарунок у розмірі 5% знижки на програму МБА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги Бізнес Школи, що заплановані в 2018 навчальному році.

Вартість участі в майстер-класі: 150 грн., за 2 квитка – 250 грн.

Оплата онлайн //easypay.ua/category-other/universitet-krok

зареєструватися