Презентація програм БШК

Початок об 11.00. 8 грудня 2018 року

Ранкова зустріч на тему Nomad Business Style: escape "time for money" з Іриною Золотаревич

Час - це гроші? Вони це заперечують. Вони починають управляти проектами і компаніями віддалено. Навіть бізнесами з 7-ми значними цифрами. Вони прагнуть повністю автоматизувати бізнес, щоб розділити час і гроші. Вони вважають себе громадянами світу. Digital nomads - це тренд, про який вже непристойно не знати.

Ірина щойно повернулася з Digital Nomad Cruise - круїзу по Атлантиці з Іспанії до Бразилії. Це не просто круїз, а 12 днів конференцій на кораблі. 500 digital nomads з усього світу. Десятки воркшопів, лекцій і сайд івентів. Ірина привезла масу цікавої інформації про технологічний бізнес та управління дистанційними командами.

Спікер: Ірина Золотаревич - експерт з комунікацій, громадський діяч, автор освітніх програм, організатор Всесвітнього комунікаційного форуму World Communication Forum Davos в Києві.

Ви також зможете дізнатися про програми та тренінги BSK на майбутній сезон 2019 року.

Запрошуємо відвідати ранкову зустріч в BSK! Вхід вільний!

зареєструватися

Презентація програм БШК

Запрошуємо амбітних людей відвідати Бізнес Школу КРОК, чекаємо на тих кому важливо:

• Зараз отримати нові імпульси для персонального та професійного розвитку
  • Готові вчитися та інвестувати в свій власний розвиток час та кошти
  • Вдосконалити та систематизувати знання про бізнес, менеджмент, маркетинг та решту важливих напрямків
  • Розширити коло ділових контактів

Під час зустрічі ми розкажемо про нові програми, зокрема "Бізнес трансформація - методологія Design Thinking", Executive HRM, сертифікацію LEAN, перевірену часом та кількістю випускників програму Міні МВА та про інші новинки Бізнес Школи.

Учасники зможуть відвідати заняття, поспілкуватися з викладачами та студентами.

зареєструватися