Прагнення до досконалості в Бізнес Школі КРОК

24-25 листопада 2018 року в Бізнес Школі КРОК пройшов третій модуль навчальної Програми підготовки до іспиту "Зелений пояс (CGBL®) по Lean IIBLC® - "Прагнення до досконалості ". Учасники програми стали на шлях глибокого вивчення процесу постійного вдосконалення, освоївши на практиці кайдзен-інструменти, ключові показники бережливого виробництва, основи й інструменти управління проектами, а також такі сучасні методики подальшого вдосконалення як "Шість сигм", TQM і технології опису процесів. Крім основного матеріалу, слухачі програми перевірили рівень своїх знань, отриманих на попередніх модулях, за допомогою поточних тестів. Залишилося пройти ще один модуль 8-9 грудня - "Зміни. Управління та підтримка" і спробувати свої сили в написанні пробного іспиту, щоб 15 грудня бути повністю готовим до сертифікації "Зелений пояс (CGBL®) по Lean IIBLC®.

Нагадаємо, що наразі відкрито набір на навчання наступної групи - початок занять 2 лютого 2019 року. Подавайте заявки на навчання і приєднуйтесь до товариства сертифікованих Lean-експертів!