Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Панельна дискусія «Чи стане медіація частиною корпоративної культури?» в рамках Міжнародного Місячника Медіації у партнерстві з НАМУ

Згідно статистичних даних, компанії втрачають мільярди прибутку тільки через конфлікти. В бізнесі конфліктують всі: працівники один з одним, з клієнтами, контрагентами, партнерами, роботодавцями та власниками компаній, партнери між собою. Ми втрачаємо самоконтроль і дозволяємо емоціям керувати нашої поведінкою, і в саме в цей час компанії втрачають гроші.

Медіація зарекомендувала себе як дієвий спосіб вирішення конфліктів і спорів, зокрема у бізнесі, діловому середовищі. Чи стане медіація частиною корпоративної культури? Це питання стане основною темою для обговорення на панельній дискусії під час Міжнародного Місячника медіації у партнерстві з Національною Асоціацією Медіаторів України.

Протягом панельної дискусії «Чи стане медіація частиною корпоративної культури?» досвідчені фахівці з медіації та вирішення конфліктів, викладачі й випускники програми «Магістр медіації та вирішення конфліктів» Вікторія Поліщук, Аліна Бадіна, Олег Омельченко, Наталія Калініна з’ясують, причини конфліктів в компаніях України, способи вирішення конфліктів, умови для створення антиконфліктного клімату в компаніях та за яких умов медіація може стати вагомою частиною корпоративних культур українських компаній.

Модератор дискусії – Оксана Сєдашова.

Панельна дискусія буде цікава бізнес-медіаторам (комерційна, організаційна медіація), HR-ам, організаційним психологам та консультантам, директорам департаментів.

Дата: 9 грудня. Час: 16:00 – 17:00

Формат: онлайн, Zoom

Запрошуємо вас долучитись до дискусії.

Участь вільна за умов попередньої реєстрації:

зареєструватись