Онлайн семінар: «Міжнародні принципи та стандарти медіації»

18 грудня 2021 року Міжнародний центр медіації Бізнес Школи КРОК проводить семінар, присвячений темі: «Міжнародні принципи та стандарти медіації».

Початок заходу: 10.00 (м. Київ, Україна) / 14.00 (м. Алмати, Казахстан) / 13.00 (м. Ташкент, Узбекистан). Таймінг: 1.5 години

У рамках семінару планується обговорення міжнародних принципів медіації, етики медіатора та конфлікту інтересів. На семінарі виступатимуть експерти медіації з України та країн ближнього зарубіжжя.

Мови конференції: російська, англійська.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

• Розвиток медіації в Узбекистані та деякі проблеми її застосування у вирішенні суперечок.

Спікер: Дільбахор Шаріпівна Якубова, професійний медіатор, кандидат юридичних наук, суддя Третейського суду, радник юстиції 1 класу (Узбекистан)

• Тема доповіді уточнюється.

Спікер: Усіпбекова Жанара Жолдасбаївна, (Казахстан)

• Тема доповіді уточнюється.

Спікер: Асель Сайлаубай, практикуючий медіатор (проведено понад 200 медіацій), тренер. Республіканський куратор соціального проекту медіаторів – волонтерів Асамблеї народу Казахстану. Ініціатор соціального проекту “Служба Шкільної Медіації” у місті Нур-Султан (Казахстан)

• Відповідальність медіатора у міжнародній медіації.

Спікер: Вікторія Поліщук, медіатор, бізнес-тренер, старший викладач Бізнес Школи КРОК, керівник Міжнародного центру медіації (Україна)

• Статус медіатора: основні виклики.

Спікер: Світлана Гриценко, адвокат, медіатор (Україна)

• Принцип нейтральності: основа медіації та камінь спотикання.

Спікер Яніна Недашковська, медіатор, член Міжнародного центру медіації Бізнес Школи КРОК, професійний посередник, бізнес тренер, коуч та ментор Міжнародної асоціації коучів та тренерів IPACT, підприємець (Україна)

• Етика та професіоналізм ефективного медіатора.

Спікер: Юлія Колтигіна, магістр психології, медіатор (Україна)

• Особливості проведення процедури медіації у медичних конфліктах.

Спікер: Катерина Гамзунова, міжнародний медіатор (сертифікат Міжнародного інституту медіації, Нідерланди, Гаага) (Республіка Білорусь)