Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Один день із життя 14-ої групи Mini-MBA

8 квітня відбувся черговий модуль програми Mini-MBA "Управління людьми - інструменти мотивації". Суботній інтенсив почався з обговорення моделей життєвого циклу організації. Слухачі активно виявляли рівень зрілості організацій, співробітниками яких вони є і шукали відповідь на питання "Чому організація знаходиться саме на цьому рівні?". Далі відбувся розгляд теми "HR система" і питання організаційної культури компанії, HR процесів, ролі і відповідальності лінійних керівників в системі управління персоналом компанії. А практичні вправи допомогли сформулювати пропозиції щодо компенсації та преміювання співробітників, які працюють на посадах: директор з продажів, торговий представник, тренер.

Не менш цікавою була й друга половина дня, слухачі детально розібрали "живий кейс", створений на основі реальної ситуації зі скорочення персоналу в одній із найбільших міжнародних компаній, яка працює на ринку України. Необхідно відзначити, що кейс є авторським, який підготовлений безпосередньо викладачем модуля Наталією Курдес.

Ми вдячні Наталії за проведення досить насиченого та цікавого дня!

Чекаємо з нетерпінням на наступний модуль "Лідерство та організаційна ефективність" з Людмилою Ганецькою, який відбудеться 22 квітня.

Нагадуємо про те, що зараз продовжується набір до ювілейної 15-ої вечірньої групи Mini-MBA. Початок занять 16 травня!

Зареєструватись на програму