Науково-практична конференція «Дослідження в сучасному менеджменті проектів»

1 квітня 2023 року в Бізнес Школі КРОК відбулася науково-практична конференція «Дослідження в сучасному менеджменті проектів». З доповідями виступили здобувачі магістерської програми «Менеджмент проектів та процесів». Науково-практична конференція є складовою частиною вивчення курсу «Дослідження в сучасному менеджменті», контент лідером якого є Інна Доляновська, к.ю.н., доцент, викладач Бізнес Школи КРОК.

Виступи та тематика доповідей були різноманітними, висвітлювали виклики та проблематику релевантну до сучасного менеджменту проектів, а саме:

• «Проєктно-орієнтований бізнес: сучасні перспективи»
  • «Роль лідерства у збереженні мотивації команди під час кризових ситуацій»
  • «Природа штучного інтелекту і Україні та світі»
  • «Особливості управління проєктом клінічного дослідження в умовах війни в Україні»
  • «Конфлікти у ХХІ столітті в управлінні командою: що змінилося?»
  • «Види та підходи стратегічних змін в компанії»
  • «Класифікація ризиків в управлінні проєктами: загальний огляд сучасних підходів»

В якості експертів та опонентів, які задавали різноманітні питання доповідачам, виступили викладачі Бізнес Школи КРОК- Анастасія Бортнік, доцент, к.е.н., Інна Доляновська, к.ю.н., доцент, та Ольга Карпова, виконавчий директор БШК. Завдяки сучасним технічним засобам комунікації захід відбувся в змішаному форматі – офлайн та онлайн. Доповіді будуть опубліковані в видання Вчені записки Університету КРОК.