МВА 2016 напівмарафон успішно завершений!

16 липня 2017 року група General MBA - 2016 завершила перший рік навчання. Презентації індивідуальних і групових проектів, зустрічі з гест спікерами, фінальні іспити - такі будні навчання на МВА. По завершенню курса "Організаційна поведінка і лідерство", викладач і контент-лідер курсу- Олена Ковальчук, студенти МВА презентували проекти на різну тематику: "Формування організаційної культури", "Мотивація співробітників", "Залучення персоналу в зміни при впровадженні Lean" та інші. Варто відзначити, участь ряду гест-спікерів з таких компаній як, Данон-Україна, Perno Ricard в курсі безумовно було дуже корисним, гест-спікери ділилися актуальною на сьогоднішній день інформацією зі студентами МВА, наприклад, "7 найкращих способів залучення і утримання співробітників покоління Z", "Ціннісно-орієнтована культура", "Інструменти підбору персоналу", "Що таке трансформаційне лідерство".

Під час учбового модуля в липні в рамках курсу "Управління людьми в бізнесі"- викладач Наталя Курдес, відбулася зустріч з гест-спікером Наталією Назаренко, директором з управління персоналом каналу "СТБ" на тему "Управління ефективністю персоналу". Було розглянуто питання щодо матриці взаємозамінності, а так само звіти за цільовими функціями. Ми вдячні Наталі за візит до BSK, і за продуктивну зустріч зі студентами МВА.

У липні студенти МВА завершили курс "Міжнародний бізнес"- викладач Тетяна Мосійчук, захистивши групові проекти і написавши фінальний, індивідуальний іспит. Так само захистили проекти по курсу "Стратегія міні-звичок та Здоровий Спосіб Життя", який веде викладач Олена Бурдейна.

Ми пропонуємо вашій увазі невеликий фоторепортаж про два останні навчальні модулі першого року навчання з напруженого студентського життя МВА. Команда BSK вітає студентів General MBA, набір 2016 року з успішним завершенням першого року навчання на програмі, бажає групі добре відпочити та до зустрічі в Бізнес Школі у вересні!