Медіатор – професія майбутнього. Презентація програми «Магістр медіації та менеджменту конфліктів»

Дата: 9 грудня. Час: 17:00 - 18:30. Формат: офлайн,

Бізнес Школа КРОК, вул. Табірна, 30-32, оф. 310

Для кого: топ-менеджерів, керівників, підприємців, HRD і фахівців з HR, адвокатів, юристів, суддів, психологів, консультантів, коучів, співробітників поліції, державних службовців і всіх зацікавлених

Конфлікти – невід'ємна складова нашого життя. Конфліктують і не можуть домовитися компанії, політики з громадянами, роботодавці зі співробітниками, працівники між собою, члени сім'ї.

Багато конфліктів переростають у судову тяганину, спустошуючи людей і компанії фінансово й енергетично, псуючи репутацію брендів або руйнуючи сім'ї. Чи є варіант навчиться вирішувати конфлікти, свідомо керуючи своїм добробутом і оточуючих? Є, і ім'я йому - медіація та ADR (Alternative Dispute Resolution) або менеджмент конфліктів. Цивілізований світ вже давно використовує ці інструменти для вирішення конфліктних ситуацій.

На презентації програми «Магістр медіації та менеджменту конфліктів» ви дізнаєтеся:

• чому люди конфліктують і які конфліктогени запускають негативні сценарії?
  • чому медіація збереже відносини, заощадить гроші та запобіжить негативним наслідкам суперечок і конфліктів?

Про те, як навчитися менеджменту конфліктів, розкажуть експерти:

• Ольга Карпова, CEO Бізнес Школи КРОК
  • Оксана Сєдашова, академічний керівник програми «Магістр медіації та менеджменту конфліктів», міжнародний радник з медіації

На презентації ви дізнаєтеся, як вступити на програму «Магістр медіації та менеджменту конфліктів» і отримати диплом магістра.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією!

зареєструватися