Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Марафон конструктивних рішень. Бізнес-гра

15 квітня 2020 року 13:00 – 16:00

Гейм-фасилітатор - Оксана Демченко

З 2000 року в сфері T & D. Бізнес-тренер в різних сферах бізнесу: телекомунікаційний ринок, банківська сфера, торгово-промислові підприємства України, Молдавії, Казахстану та ін.

Автор понад 10 програм з розвитку усвідомленого лідерства, ефективного управління, результативних комунікацій. З 2017 р міжнародний консультант, акредитований ЄБРР. Викладач курсів «Результативний менеджмент» і «Конструктивні бізнес комунікації» для GMBA.

Цілі:

 1. Розвинити гнучкість мислення в пошуку і реалізації ідей
 2. Усвідомити особисті переконання, що омежують, та засвоїти прийоми подолання бар'єрів
 3. Розширити інструментарій генерування нових ідей

Короткий опис

Які навички сьогодні потрібні для успіху в будь-якій справі? Уміння поглянути на ситуацію під різним кутом, проактивність, здатність генерувати проривні рішення, вміння злагоджено працювати в команді. Ці навички ви можете почати формувати, відвідавши бізнес-гру Оксани Демченко «Марафон конструктивних рішень». Бізнес-коуч дасть командам учасників завдання на створення інновацій, а вам необхідно буде не просто створити щось нове, але й зробити це згідно заданих параметрів, врахувавши думку кожного члена команди і дійшовши згоди.

В результаті участі в бізнес-грі, учасники:

 1. Відпрацюють проактивність в досягненні результату при обмежених ресурсах
 2. Підсилять вміння залучати інших до пошуку нестандартного рішення
 3. Визначать сильні сторони і дельти в розвитку власної креативності
 4. Оскільки креативність - це звичка, учасники навчаться створювати потрібне емоційний стан (інтерес, цікавість, здивування, радість) для пошуку нетривіального рішення або виходу зі складних ситуацій
 5. Прокачають креативний м'яз і визначать способи усунення ворогів креативності: «внутрішній критик», перфекціонізм, прокрастинація та ін.
 6. Бізнес-гра обмежена в часі і ресурсах і це дозволить учасникам розвіяти стереотип, що «thinking outside the box» можливо тільки в правильному просторі, при наявності серйозної внутрішньої мотивації.

Де ці знання можна буде застосувати?

 1. У будь-який бізнес компанії / в секторі НГО / волонтерської діяльності, де потрібно міняти підхід і робити прориви.
 2. При оптимізації або створенні нових бізнес-процесів, при впровадженні змін, при розробках поліпшень клієнтського досвіду і т.п.
 3. У житті в цілому, оскільки учасники зможуть по-новому поглянути на навколишнє середовище, бачити можливості, а не перешкоди, зможуть швидше адаптуватися до безперервних інновацій.

зареєструватись