Майстер-клас «Від банальності до креативності: шлях інноватора»

Презентація програми «Креативне мислення в бізнесі»

Дата: 29 квітня 2021 р. Час: 17:00-18:00

Формат: онлайн (на платформі Zoom)

Всіх захоплюють інновації та винаходи, вдалі рішення.

Бачучи щось нове, ми схильні думати в двох напрямках:

• О, як це можна було придумати? Геній! Я так не можу - немає здібностей, можливостей, часу, грошей, знань, енергії і т. д.
  • О, круто придумано! А що і як я можу зробити нового для свого бізнесу / професії / сфери? Які проблеми я можу вирішити?

Щоб навчитися генерувати і впроваджувати дійсно хороші новаторські рішення, потрібно розкрити свій креативний потенціал і використовувати його можливості для ефективного вирішення завдань свого виду діяльності.

Як це зробити - ви дізнаєтеся на майстер-класі «Від банальності до креативності: шлях інноватора».

Майстер-клас проведе:

Оксана Седашова - Міжнародний Амбассадор Креативності в Україні, автор і тренер програми "Certified Creativity Professional".

В програмі

• Розбір переконань: що заважає генерувати гарні ідеї?
  • Самооцінка креативності та планування свого розвитку
  • Майстер-майнд штурм «Звідки брати ідеї?»

На майстер-класі відбудеться презентація програми "Certified Creativity Professional".

Майстер-клас буде корисний: власникам малих і середніх бізнесів, керівників, начальників департаментів інноваційного розвитку, маркетологів, архітекторів рішень.

За результатами майстер-класу ви будете:

• розуміти, як працює креативний мозок
  • знати, чим відрізняється новаторська ідея від банальної
  • знати свої слабкі сторони щодо генерування ідей і їх імплементації
  • знати свої підтримуючі і обмежуючі переконання
  • розуміти, які саме навички потрібно вам сформувати, щоб бути креативним

Друзі! Ми вдячні, що Ви як і Бізнес Школа КРОК підтримуєте ідеї щодо розвитку креативності та інноваційності у представників малого та середнього бізнесу. Саме тому через Вашу зацікавленність у заходах «Всесвітнього тижня креативності та інновацій» Бізнес Школа КРОК запрошуємо Вас долучитись до навчання на програмі "Креативне мислення в бізнесі" із 5% знижкою на навчання!

Завдяки цій програмі Ви навчитесь думати креативно і створювати максимальну кількість життєздатних ідей, які піднесуть організацію на новий рівень розвитку.

Подробиці та реєстрація тут: Opens external link in new windowhttps://cutt.ly/KvFoWEV

зареєструватись на презентацію