Майстер клас Олени Сіукаєвої «Як сформувати системний погляд на компанію?»

Дата: 7 лютого 2019 року, четвер. Початок о 18:30

Місце: м Київ, Університет "КРОК", вул. Табірна, 30-32 (станція метро "Берестейська"), ауд. 240, 2-й поверх.

Бізнес Школа КРОК запрошує Вас відвідати майстер клас Олени Сіукаєвої "Як сформувати системний погляд на компанію?"

Під час майстер класу ми поговоримо про чотири важливі складові для підприємця, а саме:

• Фінанси - звідки беруться гроші в компанії.

• Клієнти та продукти - чому клієнт повинні принести гроші саме нам?

• Бізнес-процеси - чому вони важливі і роль БП в системності.

• Персонал, як головний актив компанії.

Інформація про спікера:

Олена Сіукаева - викладач Бізнес Школи КРОК, працює на програмі Міні МВА, автор двох модулів - Практичні інструменти економіки та Ефективний бізнес-план. Олена - спеціаліст з фінансів, управлінського обліку, управління бізнес-процесами. Зараз вона керує компанією "Гідроресурс-К", але часто допомагає вибудовувати бізнес іншим. "Виноробне господарство князя Трубецького", бізнес-центри "Кубик", "Лагода-Лофт", ресторан "Панорама", парк-готель "Голосієво" - в налагодженні бізнес-процесів цих компаній брала участь Олена. Восени 2017 року його виступила в якості лектора в проекті "Нова пошта Business School".

Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова.

Зареєструватися

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко