Лекція Уве Поома на тему Управління оборотним капіталом

Нова подія у бізнес-школі KROK - лекція Уве Поома на тему Управління оборотним капіталом.

Онлайн лекція на тему «Управління оборотним капіталом» Уве Пума відбулась у Бізнес Школі КРОК у співпраці з проектом «Трансформація фінансового сектору», що фінансується USAID.

Кілька ключових питань на тему Управління оборотним капіталом включали:

• Як компанії різного розміру можуть генерувати більше оборотного капіталу, використовуючи нові технології та варіанти фінансування?
  • Коли користуватися типовими діловими кредитними продуктами, такими як овердрафт та револьверний кредит, або вибирати інструменти торгового фінансування на основі торгівлі, такі як факторинг та зворотний факторинг?

Відповіді на ці та інші запитання учасники отримали під час лекції.

Уве Пум, запрошений викладач, головний операційний директор у SupplierPlus, платформа фінансування ланцюгів поставок, штаб-квартира якої знаходиться в Естонії та працює в Україні з 2020 року. Працюючи на стику банківської справи, корпоративних фінансів та технологій, досвід компанії Uve варіюється від збору коштів та управління оборотним капіталом до підприємництва та розбудови компанії . Закінчивши ступінь магістра в Стенфордському університеті, Уве також мешкав у Києві і працював консультантом з фандрайзингу в BeetrootAcademy, шведсько-українській ІТ-школі. Він допоміг організації залучити 1,5 млн. євро фінансування для масштабних операцій в Україні.