Lean-лідери в Бізнес Школі КРОК

Lean-лідерство - саме ця актуальна тема стала предметом дискусії під час бізнес-сніданку "18 принципів Lean-лідера", який зібрав аудиторію представників більше ніж 20 компаній вранці 22 січня в Бізнес Школі КРОК.

Багато компаній сьогодні імплементують Lean-принципи в системи організацій і підприємств, але далеко не всі до кінця розуміють, якими переконаннями, стратегіями і правилами керуються справжні Lean-лідери. Про те, які якості притаманні Lean-лідеру, які завдання перед ним стоять, які його підходи створюють енергію залученості, як екологічно готувати співробітників до змін і впровадження інновацій, як запобігти виникненню напружених ситуацій при впровадженні Lean розповів Роман Романцов - MBA, CGBL, IPMA Senior Project Manager, бізнес-тренер, викладач BSK KROK, бізнес-консультант у напрямку Управління Ланцюгами Постачань (Supply Chain) і впровадження Бережливого Виробництва (Lean, Kaizen), Менеджер екзаменаційного центру Lean IIBLC® в Україні.

В основі поведінки Lean-лідерів - непорушні принципи: повага до кожного співробітника, вміння ставити запитання, щоб витягти першопричину проблеми, розуміння важливості збору інформації на місці виникнення проблеми, орієнтація на тонкощі процесу, який незмінно призведе до запланованого результату. І звісно, кваліфікований Lean-лідер володіє ґрунтовними знаннями, визнаними міжнародною незалежною сертифікацією. Сертифікація знань допомагає не тільки зрозуміти, як працюють принципи Lean, а й посилити статус лідера, його авторитет, вплив.

Можливість стати сертифікованим Lean-експертом тепер ближче, ніж ви думаєте, оскільки Бізнес Школа КРОК є офіційним акредитованим екзаменаційним центром міжнародної незалежної ради Lean сертифікації IIBLC®. 2 лютого стартує новий потік програми підготовки до іспиту CGBL® (Сертифікований Зелений Пояс з Lean), а 16 березня відбудеться іспит на сертифікацію рівня CGBL®.

Приєднуйтесь до спільноти справжніх Lean-лідерів!