Креативне мислення в бізнесі для мережі АЗС «ОККО»

Бізнес Школа КРОК протягом всього військового часу отримує запити від міжнародних та національних компаній на проведення корпоративного навчання на актуальну тематику. Сила українського бізнесу в тому, що він прагне не тільки вистояти а й розвиватися попри всі виклики: виходити на міжнародні ринки, оновлювати портфель продуктів та послуг, знаходити інноваційні рішення для проблем, що існують. Воркшоп з креативного мислення в бізнесі був проведений Бізнес Школою КРОК для одного з лідерів нафтогазової галузі - мережі АЗК «ОККО». Оксана Сєдашова, бізнес-тренерка, Міжнародна Амбасадорка з креативності в Україні провела воркшоп та створила умови для максимального розкриття креативного потенціалу співробітників сфери маркетингу, PR та комунікацій. Учасники воркшопу зрозуміли, за яких умов генерування ідей буде успішним, опанували практичні інструменти пошуку інноваційних проривних рішень, зрозуміли, як обирати критерії для перевірки домінантних ідей. Тепер у них є технологічний інструментарій, як зробити процес створення нових рішень та інновацій послідовним, легким та ефективним.

Запрошуємо компанії та організації до співробітництва - залиште запит на корпоративне навчання тут: https://bit.ly/3xEJAn1